МЕНЮ


5 лютий 2022 - 12:16

Новенці роботу оцінили позитивно
Минулої суботи, 29 січня, в актовому залі школи № 10, що в селищі Новому, відбувся звіт про виконану протягом минулого року роботу старости Новенського старостинського округу Любові Марченко, двох поліцейських офіцерів, які обслуговують округ, і депутатки Кропивницької міської ради Валентини Яремчук.

На звіті, окрім названих осіб та новенців, були присутніми також секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка, заступники міського голови Олександр Вергун і Сергій Колодяжний, начальник головного управління житлово-комунального господарства міста Віктор Кухаренко, депутат міської ради Віталій В'язовцев, керівники квартальних комітетів селища Нового й інші посадовці.

Звітуючи про свою роботу, Любов Марченко назвала досягнення й проблеми, які ще не вдалося вирішити. До досягнень належать: створення квартальних комітетів, налагодження надійного транспортного зв’язку [нині із Нового в інші мікрорайони міста й назад курсують по п’ять автобусів (маршрут № 274) і тролейбусів (маршрут № 11)], відкриття в селищі поліцейської станції офіцера громади (за кошти з міського бюджету для офіцерів громади відремонтували й облаштували службове приміщення, придбали необхідне обладнання й автомобіль). Окрім цього, встановлено вуличне освітлення на деяких вулицях мікрорайону, налагоджено вчасне вивезення сміття, викошування бур’янів, триває надання необхідної допомоги людям, які потрапили в складні життєві обставини, дітям пільгових категорій, ветеранам. Говорячи про плани на поточний рік, староста наймасштабнішим проєктом назвала заплановану реконструкцію центральної вулиці селища – Металургів, проєкт оновлення якої вже готовий.Поліцейські громади у своєму звіті зазначили, що їхня робота передусім спрямована на профілактику й попередження правопорушень і що за звітний період вони отримали майже 200 звернень громадян, більшу частину з яких вирішили позитивно, разом із соціальними службами здійснили десять рейдів, відвідали п’ять сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Наголосили, що постійно проводять профілактичні зустрічі в школах, бесіди з новенцями, слідкують за дотриманням громадського порядку, у чому їм суттєво допомагають встановлені в Новому камери зовнішнього спостереження.

Новенці не лише вислухали доповідачів, а й висловили свої думки щодо їхньої роботи. Пролунали як подяки за зроблене, так і нагадування про селищні проблеми. Наприклад, необхідність утеплення приміщення школи № 10, освітлення й огородження території школи № 37, повернення прийому лікарями вузьких спеціальностей у новенській поліклініці, облаштування тротуарів і ремонт доріг (особливо це стосується масивів з одноповерховою забудовою. Ішлося і про необхідність ремонту під’їздів і дахів багатоквартирних будинків, неналежне розчищення після снігопадів доріг згаданих масивів, а також засилля в селищі безпритульних собак, які вже є загрозою для новенців.

Названі й неназвані проблеми в селищі описано і в документі, який Валентині Яремчук передала голова громадської організації «Баланс прав» Маріанна Федотова. Його оформлено як доручення від мешканців селища депутатам міської ради Валентині Яремчук, Віталієві В’язовцеву, Валерієві Шутці, Олександрові Цертію, Наталії Кліменковій та Дмитрові Овчіннікову. Усі вони – депутати виборчого округу № 5, до якого входить селище Нове. Присутні на звіті новенці підтримали це доручення, яке Валентина Яремчук назвала тим дороговказом, згідно з яким вона з колегами йтиме протягом усієї їхньої депутатської каденції.

Під час свого звіту Валентина Яремчук зазначила, що найважливішими своїми справами депутата протягом звітного періоду вважає участь у поліпшенні транспортного зв’язку із селищем, здійсненні ремонту шляхопроводу неподалік від Нового, придбанні медичного обладнання для місцевої поліклініки.

Як зазначила депутатка, протягом минулого року вона (заступник керівника депутатської фракції в міській раді політичної партії «Європейська солідарність») відвідала всі сесійні засідання міської ради й постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин та комунальної власності, головою якої вона є. За звітний період провела 32 прийоми громадян та надала матеріальну допомогу 46 мешканцям Нового на суму понад сто тисяч гривень. З її ініціативи закінчується освітлення вулиць Каштанової та Західної, а також заплановано відремонтувати вулиці Яблуневу, Центральну й Малинову, виготовлено проєктно-кошторисну документацію для капітального ремонту прибудинкової території будинку № 23 на вулиці Металургів і дороги із тротуарами на цій же вулиці. За активної участі Валентини Яремчук з міського бюджету було виділено кошти на потреби дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти, новенської поліклініки (де, зокрема, заплановано відремонтувати дах і систему опалення)…

Після звітів активний мешканець селища Нового Олександр Шаров запропонував оцінити роботу посадовців і депутатки, які відзвітували за свою діяльність протягом минулого року, як задовільну чи незадовільну. Усі присутні мешканці селища проголосували за те, щоб оцінити цю роботу як задовільну.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО7 лютий 2022 - 11:03
Денисенко С.П. (вст)

При мені такої *уй*і не було!

P.S. Продам земельну ділянку.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23562 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua