МЕНЮ


16 серпень 2019 - 10:16

Новенчани вимагають від селищної ради рішення про приєднання до Кропивницького


Питання приєднання селища Нового до Кропивницького має вирішитися у відповідності з усіма законними та регламентними нормами на сесії селищної ради у п’ятницю, 16 серпня.

Таке рішення повністю відповідатиме волевиявленню новенчан, які висловилися на громадських слуханнях за створення об’єднаної територіальної громади із обласним центром. Люди прийшли відстоювати свою позицію до селищної ради, яка мала провести перше засідання сесії у середу, 14 серпня.

Громадські активісти у сесійній залі поставили вимогу включити до порядку денного питання про приєднання до Кропивницького першим у списку. У свою чергу, за інформацією юриста селищної ради Вадима Масленникова, 15 серпня спливає визначений законом 20-денний термін від моменту оприлюднення відповідного проекту рішення селищної ради, тож правочинним буде його розгляд з наступного дня, 16 серпня.

Селищний голова Сергій Денисенко оголосив перерву у роботі сесії до п’ятниці. Чи включать питання про приєднання до Кропивницького першим до порядку денного сесії залежить тепер від депутатського корпусу селища Нового.

P.S. Майже годинна словесна перепалка між громадськими активістами і селищним головою та депутатами засвідчують, що окремі селищні можновладці не полишають намірів на завершення своєї діяльності наприймати рішень по землі, оренді та майну громади, щоб потім, після приєднання до обласного центру, щось і у них прилипло до рук. Адже наші суди теж не святі, і часто роками-десятиліттями йдуть судові тяжби по окремим об’єктам власності або по землі. Під час емоційних виступів активістів було озвучено і декілька пікантних тем, з якими наша редакція спробує розібратися найближчим часом. Зокрема, хто вивозить сміття у селищі, куди вивозить, де і яким способом все це утилізується? Далі буде…
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39666 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua