МЕНЮ


8 листопад 2019 - 12:05

Новенська селищна рада провалила розгляд питання про приєднання до Кропивницького


5 листопада Новенська селищна рада провалила розгляд питання про приєднання до Кропивницького. Не було кворуму, повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

– Для мене така позиція керівництва селищної ради і затягування питання депутатами незрозуміла. Жителі, думку яких вони мають у першу чергу відстоювати, чітко сказали, що хочуть приєднання до громади Кропивницького, – зазначив Райкович.

Він запевняє, що міська влада зробила все, що від неї залежало, для того, щоб розпочати процес приєднання.

– Тепер справа лише за депутатами селища. Я сподіваюсь, на наступній сесії вони все ж зберуться і проголосують питання. Люди чекають, – зауважив очільник міста.

Начальниця юридичного управління міськради Марина Смаглюк теж прокоментувала ситуацію, що склалася.

– На мою думку, немає законних підстав не приймати рішення новенськими депутатами. Найважливіший етап приєднання вже відбувся – громадські обговорення, які сказали «так». Сьогодні депутатам міської та селищної рад необхідно прийняти ще по два рішення на сесіях і отримати погодження в обласній адміністрації. Сьогодні, за процедурою, визначеною законом, чекаємо відповідного рішення від селищної ради», – говорить фахівчиня.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40217 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua