МЕНЮ


26 грудень 2014 - 15:28

Новий міст для пішоходів


У Кіровограді триває зведення пішохідного мосту через Інгул неподалік від обласного центру дитячої і юнацької творчості та парку Пушкіна, де до середини вісімдесятих років минулого сторіччя стояв його попередник.

Будівельники вже підготували майданчик для підйомного крана, з допомогою якого буде змонтовано конструкції мосту. Ознайомитися з перебігом робіт на об’єкті минулого тижня приїздив секретар міської ради Іван Марковський. І побачив, що там активно готуються до найвідповідальнішого етапу – встановлення металевих конструкцій мосту. Майстри ретельно проводять оптичну розмітку місць його встановлення. На будівельний майданчик завезено сто кубічних метрів щебеню для прокладання під’їзної дороги до місця будівництва. Нею можна буде не лише під’їздити до переходу, а й безпосередньо до річки, коли постане необхідність її розчищення тощо.

У цехах підприємства-підрядчика теж кипить робота: там зварюють металеві конструкції мосту. Зважаючи на увагу громадськості і засобів масової інформації до будівництва переходу, підрядчик уклав угоду з державним підприємством "Кіровоградський експертно-технічний центр держгірпромнагляду України". Його експерти контролюють з допомогою ультразвуку кожен зварений шов мосту.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38074 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua