МЕНЮ


26 липень 2013 - 15:35

Новий орган - нова громадська рада


Громадську раду при головному управлінні Міндоходів у Кіровоградській області обрано та затверджено 22 липня на установчих зборах.

Необхідність створення такого органу замість громадської ради, яка діяла при Державній податковій службі в Кіровоградській області, викликана реформуванням служби та її перетворенням у міністерство, а також відповідним реформуванням її підрозділів. Відповідно до чинного законодавства, громадська рада – це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійсненні громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодженні ефективної взаємодії і врахуванні громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

На початку установчих зборів для формування складу громадської ради при ГУ Міндоходів у Кіровоградській області, відповідно до рішення ініціативної групи з підготовки установчих зборів зі звітом про діяльність громадської ради, яка діяла при Державній податковій службі в Кіровоградській області, виступив її голова – секретар міської ради Ігор Волков. Після цього голова ініціативної групи начальник інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Світлана Орлик доповіла про результати роботи цієї групи.

Згодом відбулося голосування, згідно з яким до складу нової громадської ради увійшло двадцятеро представників інститутів громадянського суспільства – керівників та представників громадських організацій, засобів масової інформації, творчих спілок, асоціацій тощо, – більша частина з яких була членами ради і при Державній податковій службі в Кіровоградській області.

Після установчих зборів відбулося перше засідання громадської ради, на якому головою цього органу члени ради обрали Ігоря Волкова, котрий має значний досвід роботи в аналогічному органі при обласній податковій службі.

Члени громадської ради вирішили її наступне засідання провести усередині жовтня. Заплановано, що на ньому буде утворено дві робочі групи (які займатимуться, відповідно, податковими та митними питаннями), а також затверджено Положення про громадську раду при ГУ Міндоходів у Кіровоградській області, з яким її члени мають ґрунтовно ознайомитися й підготувати до нього можливі зауваження.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39857 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua