МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 12:08

Новий театральний сезон - у новому приміщенні


На початку травня колектив академічного обласного музично-драматичного театру імені М. Кропивницького розпочне підготовку нової вистави, яку покаже на відкритті нового театрального сезону – вже у новому приміщенні. Ця інформація прозвучала на нараді, яку провів у театрі голова ОДА Сергій Ларін.

Керівник області ознайомився із ходом будівельних робіт в приміщенні театру, що нині перебуває на реконструкції. Наразі планується, що фасад будівлі, головна зала і велика сцена театру, а також допоміжні приміщення будуть повністю готові наприкінці вересня – на початку жовтня нинішнього року. Принаймні саме таке завдання Сергій Ларін поставив перед учасниками наради – будівельниками, керівниками управлінь ОДА, які опікуються цим питанням. Сергій Миколайович повідомив, що зустрічався із головою Держмитслужби України і, скоріше за все, будівля митниці, яка примикає до театру, також перейде у його розпорядження. Там можна облаштувати балетну залу та котельню, яка опалюватиме увесь комплекс будівель.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34735 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua