МЕНЮ


24 вересень 2021 - 11:57

Новий тролейбусний маршрут


– Необхідність його запуску назрівала давно, але були проблеми з кадровим забезпеченням і транспортними засобами. У жовтні 2020 року придбали 10 нових тролейбусів, які розпочали курсувати містом, а в третьому кварталі цього року завершила піврічне навчання група водіїв КП “Електротранс”. Тож тепер маємо можливість обслуговувати додатковий маршрут, – розповів начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

На маршруті працюють тролейбуси, які були в резерві комунального підприємства. Він починається на вулиці Жадова, прямує по вулицях Героїв України, Попова, далі – центральною частиною міста. На вулиці Шевченка повертає у бік педагогічного університету і далі вулицею Ельворті йде під «арку», нагорі повертає ліворуч, до заводу “Гідросила”. Потім тролейбус рухається вулицями Братиславською, Юрія Краснокутського, Короленка і далі до кінцевої зупинки в Лелеківці.

– Хоч тролейбус  №7А на значному відрізку дублює маршрут №7, я  переконаний, що він буде користуватися попитом і суттєво розвантажить пасажиропотік на цьому популярному напрямку, –підкреслив Віктор Житник.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38022 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua