МЕНЮ


24 листопад 2010 - 13:16

Новий закон активізує в Кіровограді житлове будівництво


– На рівні держави створена робоча комісія з розробки цього нормативного акта, він розглядався в кожному регіоні, – зазначив керівник міста. – За словами віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка, законопроектом передбачено ряд змін, спрямованих на спрощення дозвільно-погоджувальної системи у сфері будівництва. Так, термін оформлення дозвільних документів на початок будівництва скорочується з 270 до 50 днів, кількість погоджувальних процедур зменшується з 60 до 9, а для об’єктів 1 – 3 категорій, до яких відносяться малі архітектурні форми, одноповерхові будівлі, вже не потрібно буде погоджувати проекти з певними відомствами та службами. У той же час значно підвищується і відповідальність за самовільне будівництво. Недбайливих будівельників очікують штрафні санкції, що вимірюються сотнями тисяч гривень.

На думку Олександра Саінсуса, проекти змін до чинного законодавства, безумовно, мають на меті стимулювання розвитку будівельної галузі в регіонах. І не лише її – радикальне спрощення дозвільних та погоджувальних процедур значно підвищить загальну інвестиційну привабливість України й дасть імпульс для розвитку всієї економіки. Урядовці вважають, що прийняття закону дозволить також набагато зменшити корупційні прояви у будівництві, сприятиме здешевленню собівартості житла та залученню додаткових інвестицій у країну.

Крім того, зазначив Олександр Саінсус, на нараді було дано доручення знайти кошти у державному бюджеті (близько 200 мільйонів гривень) на допомогу регіонам для розробки генеральних планів забудови населених пунктів.

На апаратній нараді, що відбулася цього ж дня, Олександр Саінсус доручив відповідним виконавчим органам міської ради проаналізувати стан законсервованих будівництв на території міста та підготувати пропозиції для включення їх до програм житлового будівництва Кіровограда на 2011 рік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40362 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua