МЕНЮ


1 сiчень 2011 - 11:46

НОВИЙ КОРПУС – ДЛЯ ГІМНАЗІЇ-ШКОЛИ МИСТЕЦТВ


Проект навчально-побутового корпусу розробили спеціалісти ЗАТ "Міськбудпроект". Будувати його розпочали 2007 року (генеральний підрядчик – ТОВ "Кіровоградєвробуд"). Загальна вартість будівництва – близько 14 мільйонів гривень, з них більше 8 мільйонів – кошти з обласного бюджету, решта – зі стабілізаційного фонду.

Перед перерізанням червоної стрічки посадовці та директор привітали всіх присутніх з нагоди відкриття нового корпусу. Голова облдержадміністрації подякував Анатолієві Короткову за його енергійність та наполегливість. Олександр Саінсус відзначив велику вагу відкриття нового корпусу не лише для навчального закладу, а й для всього міста. А також подякував за цей передноворічний подарунок усім причетним до зведення будівлі.

Анатолій Коротков провів своєрідну екскурсію для Дмитра Табачника й керівництва області та міста новозбудованим корпусом. Гості оглянули сучасні навчальні класи, зокрема кабінет фізики з обладнанням для експериментів та мультимедійною дошкою, тренажерний зал, комфортні спальні кімнати. (Гуртожиток розрахований на 113 місць, навчальна частина корпусу – на 144). Після цього в актовому залі відбувся святковий концерт вихованців школи мистецтв та учасників танцювального колективу "Пролісок". Театралізоване дійство увібрало обряди щедрування й колядування, тож діти не лишились без подарунків. Окрім солодощів, яких і домагалися вони у своїх щедрівка та колядках, Дмитро Табачник подарував учням оргтехніку.

У рамках свого візиту до обласного центру Дмитро Табачник на засіданні вченої ради Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка представив нового ректора цього вищого навчального закладу професора Віталія Завіну.

Міністр повідомив, що минулого року в рамках автономності вищих навчальних закладів відбулись вибори ректорів у 52 університетах України. Але нечасто так трапляється, що ректором обирається людина, яка свого часу закінчила цей же навчальний заклад, пройшла в ньому становлення науковця, досягла нових висот. Саме так відбулося із Віталієм Івановичем, який закінчив у 1981 році Кіровоградський державний педагогічний інститут імені Пушкіна і ось тепер, майже через тридцять років, обійняв найвищу посаду цього провідного, по праву одного з найкращих вищих навчальних закладів центрального регіону нашої держави.

Дмитро Табачник подякував колишньому ректору Григорію Клочеку за тривале керівництво університетом, виведення його на найкращі позиції серед аналогічних вищих навчальних закладів України, а також висловив сподівання, що унікальні традиції університету набудуть нового розвитку. Дмитро Табачник повідомив, що професор Клочек і надалі активно працю- ватиме на ниві розвитку української науки, адже він очолюватиме робочу групу з розробки нових шкільних програм з української літератури, щоб підручник був не просто довідником з певного предмета, а давав змогу дитині долучитись до найкращих творів вітчизняної літератури, до красного слова.

Цього ж дня керівники та очільники відділів освіти чотирьох районів області отримали з рук Дмитра Табачника ключі від автобусів, які були надані сільським школам у рамках державної програми "Шкільний автобус". Нові комфортабельні автомобілі відтепер будуть доставляти до місця навчання учнів шкіл Кіровоградського, Долинського, Компаніївського та Знам’янського районів.

Міністр повідомив, що в 2010 році сільські школи отримали 172 автобуси. Загалом же, за час дії державної програми було передано 884 автобуси. Активно включились у цю роботу й місцеві органи влади. Так, на Кіровоградщині за кошти місцевих бюджетів було закуплено 70 таких автомобілів, а за кошти державного – 51.

Зважаючи, що наявних шкільних автобусів недостатньо, Президент України ставить перед міністерством нове завдання – у 2011 році вдвічі збільшити їх закупівлю порівняно із минулим роком.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41882 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua