МЕНЮ


1 сiчень 2011 - 11:58

НОВИЙ РІК –ІЗ ШАСТИКОМ


Але слід пам’ятати, що Кроликові властиві не лише позитивні якості. Наприклад, він боязкий. Тому людям, народженим у рік Кролика, може виявитися складно приймати в цей рік відповідальні рішення. Крім того, Кролик дуже педантичний, він не терпить безладу в речах, справах, думках.

На таких характеристиках цього маленького, пухнастого створіння добре знається Ольга Руденко. В неї майже рік живе, даруючи позитивні емоції, кролик Шастик.

– Рік тому мій син Дмитрик захотів, щоб у нашій родині поселилось це миле створіння, – розповіла Оля. – Ми відповідально поставились до цього дитячого бажання, ознайомились зі звичками цих тварин і через Інтернет замовили кролика. Його привезли нам з Одеси, зовсім маленького, у коробочці. І ось тепер маємо таку живу іграшку для шестирічного сина. Тваринка стала справжнім улюбленцем родини. Шастик-вухастик – так ми його звемо. Він має свій родовід, про що у нас є всі відповідні документи. Порода – висловухий блакитний сіам. Великий чистун – постійно вмивається, кумедно вилизує лапки, чистить мордочку, вушка. Такі висловухі кролики дуже смішні, дарують усім добрий настрій.

За цією тваринкою потрібен особливий догляд. Тому ми запрошуємо ветеринара, робимо йому всі необхідні щеплення, а ще манікюр та педикюр, щоб він повністю відповідав своєму поважному статусу. Це необхідна процедура, адже, коли відростають кігтики, то Шастик досить голосно стукає по клітці, і це заважає відпочивати.

Наш кролик неспокійний за своєю вдачею, але добродушний. У руки просто так не дасться, до незнайомих людей не піде. Любить бігати, гратися м’ячиком – носиком катає його по колу. Гуляти – для нього, мабуть, найулюбленіше заняття. Він кумедно стрибає по квартирі, але на вулицю ми його не виносимо, бо це може спричинити проблеми для його здоров’я. А ми хочемо, щоб наш домашній улюбленець ще багато років радував нас.

За своїми смаками він – гурман. Полюбляє чорний шоколад, банани, насіннячко. Постійно дивиться на тебе голодними очима. Мабуть, їв би й їв. Постійно щось гризе – точить зубки. Не кусається, а коли його гладиш, то облизує руки на знак подяки.

Думаємо, що на Новий рік Шастик займе своє почесне місце. Можливо, ми його нарядимо і обов’язково сфотографуємось з головним символом року. Загадаємо бажання і будемо сподіватись, що наш домашній кролик допоможе їх реалізувати. Я думаю, що Шастик подарує моїй родині, друзям та знайомим затишок, спокій, вдалий рік і здійснення всіх мрій.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39436 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua