МЕНЮ


4 лютий 2011 - 11:25

НОВИЙ СЕЗОН НА КІРОВОГРАДСЬКОМУ ТБ


Зміни на телеканалі "Кіровоград" розпочались з виходу в ефір нового для кіровоградської телеаудиторії проекту "Ранкова кава", який вже встиг завоювати своїх прихильників. На перших порах програму вели київські актори у співдружності з місцевими талантами, але киянам прийшов на зміну кіровоградський склад ведучих. У подальшій своїй роботі телевізійники робитимуть ставку лише на місцеві таланти, а в тому, що вони в обласному центрі є і в достатній кількості, вже ніхто не сумнівається. Переконатися в цьому дозволив проведений протягом кількох тижнів кастинг для анонсованого нового проекту "Зроби собі шоу", який не просто виявив творчих і талановитих молодих кіровоградців, а й дав можливість їм реалізувати себе на телебаченні.

– Ми думали запустити сім нових телевізійних проектів, але виявилось, що здатні на більше, – зазначив Вадим Мурований. – Для початку була проведена реорганізація: стара гвардія дала дорогу молоді. Були сформовані нові творчі об’єднання, які займатимуться випуском нових програм. Першим таким проектом стане щоденне ток-шоу "Ми", де порушуватимуться актуальні проблеми сьогодення.

Планується запустити ще два розважальних проекти, один з яких – анонсований "Зроби собі шоу". Як сподівається керівник проекту Сергій Озерянський це буде щось на кшталт загальновідомих талантів-шоу, що зараз масово йдуть на провідних українських телеканалах. Через кастинги вже пройшло більше сотні учасників, відібрано 12 найталановитіших.

Після відбіркових турів будуть визначені й ведучі для кулінарного шоу, програми для автолюбителів, ряду інших розважальних проектів. Буде започатковано "Ділові новини". Не обійдуть на телебаченні увагою й журналістське середовище. Для акул пера запровадять нову п’ятничну програму "Журналістська бочечка", де представники мас-медіа обговорюватимуть події тижня у невимушеній обстановці.

Деякі старі проекти, як-то "Дзеркало", закриті через низькі рейтинги. Інші повністю змінюють формат, таким чином наближаючись до глядачів. Нам буде запропонований своєрідний аналог відомої програми "Поза очі", де розмови вестимуться з відомими та цікавими особистостями. Для поціновувачів класичної музики започаткують проект "Маестро". Повністю буде змінено блок мовлення для дітей. Тут на передній план вийде шоу "12 балів", у якому братимуть участь найрозумніші учні кіровоградських шкіл, їхнє завдання полягатиме в тому, щоб дати відповіді на запропоновані запитання. У вихідні дні у вечірньому ефірі до телеприймачів запросять любителів караоке, які у відповідному шоу матимуть змогу продемонструвати власні співочі таланти.

Зміняться акценти й у показі фільмів, які виходитимуть під рубрикою "Справжнє кіно". Ставка робитиметься на улюблене глядачами, перевірене часом радянське кіно, яке входить до "золотого фонду" "Мосфільму" та інших провідних кіностудій. У вихідні дні кіноманам запропонують голлівудські стрічки. Не обійдуть увагою й поціновувачів артхаусного кіно, науково-популярних фільмів. Навіть любителі серіалів матимуть змогу отримати улюблений кінопродукт.

На блоці інформаційного мовлення окремо зупинився Андрій Богданович. Підсумкова аналітична програма "Погляд", випуски новин "День за днем", "Тема дня" також зазнають певних змін. За взірець братиметься формат подачі новин центральних каналів телебачення, на що у своїй роботі зорієнтована команда репортерів.

А для того, щоб телевізійна картинка була якісною, керівництво обласної телекомпанії доклало максимуму зусиль, аби поновити матеріальну базу, оснащення, студійні декорації телеканалу, адже те, що використовувалось донині, вже давно не витримує жодної критики. Як приклад навели програму "Озирнись", яку вдалося оновити та поліпшити в тому числі й за рахунок вдалої режисерської та операторської роботи.

Певні нововведення очікують й обласне радіомовлення, яке зараз також переживає не найкращі часи. Тут карт-бланш отримала відомий в області журналіст Марія Лебідь, під керівництвом якої й започатковуються зміни.

А наостанок Вадим Мурований повідомив цікаву новину. Незабаром у нашому місті розпочнуть знімати за його сценарієм серіал "Синдром дракона". Працюватимуть тут російські "кіношники", але, безперечно, для Кіровограда – це буде топ-подія, яка дозволить кіровоградцям долучитись до зйомок справжнього кіно.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35974 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua