МЕНЮ

1 травень 2014 - 15:05

Новини спорту

24-27 квітня у Нікополі одночасно пройшли Чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків і дівчат та Всеукраїнські змагання "Козацькі сходи".

У змаганнях взяли участь 270 спортсменів із 11 регіонів України. Кіровоградську область представляли 13 спортсменів – вихованців Кіровоградської ДЮСШ № 1, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та ФСТ "Динамо".

У напруженій боротьбі чемпіонами України стали кіровоградці Єгор Шаповалов і Єгор Ніколаєв. Бронзові медалі завоювали Ярослав Ткач і Роман Ганчар. В командному заліку Кіровоградська область посіла четверте місце. Тренують спортсменів Микола Побережець і Валентина Русінова.

* * *

23-27 квітня у Львові проходив Чемпіонат України з велоспорту на треку в багатоденній гонці, у якому взяли участь 112 спортсменів.

Учениця Кіровоградської ДЮСШ № 1 та обласної школи вищої спортивної майстерності Ксенія Федотова стала чемпіонкою України серед юніорок. Тренує спортсменку Ольга Заворітня.

* * *

З 14 по 19 вересня у Львові проходив Чемпіонат України з кульової стрільби серед юнаків і дівчат 1992 р.н. і молодших.

Збірна команда міста Кіровограда, у складі якої виступають учні ДЮСШ № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Сабіна Ібрагімова, Лілія Нестеренко та Ілона Яланська, виборола бронзові нагороди у вправі ПП-2 та посіла четверте місце у вправі МП-5. Тренують кіровоградських спортсменів Іглам та Олена Ібрагімови.