МЕНЮ


11 грудень 2012 - 16:23

Новорічна ялинка засяє по-новому


Головну ялинку Кіровограда розпочнуть встановлювати на площі Кірова уже наприкінці цього тижня. Урочисте ж її відкриття відбудеться 19-го грудня о 16.00. Інформація про це прозвучала у вівторок на прес-конференції у міській раді.

Як повідомила журналістам начальник відділу культури та туризму міської ради Анна Назарець, святкова ялинка засяє по-новому – за кошти міського бюджету придбано нову сучасну гірлянду, яка світить яскраво та гарно, до того ж є морозостійкою. О 16.30 розпочнеться святкова програма – буде й ігротека для малечі, й конкурс новорічних побажань, віршів, й гарячий чай та солодкі подарунки від кіровоградського міського голови та голови облдержадміністрації. Продемонструють свої таланти творчі колективи місцевих навчальних закладів.

Також, за словами начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко, відбудеться конкурс на найкраще прикрашення новорічної ялинки. Для кожної школи в рамках акції «Подаруй дитині ялинку» будуть придбані однакові деревця, які учні власноруч прикрасять, а після проведення конкурсу вони повернуться до своїх навчальних закладів. До того ж школярі виготовлять свої святкові композиції, новорічні сувеніри, кращі з яких будуть певний час експонуватися у приміщенні міської ради.

Проходитимуть святкові заходи і в інтернатних закладах обласного центру, дитячо-юнацьких клубах. За словами начальника відділу сім’ї та молоді Людмили Дорохіної, у Будинку культури «Авіатор» 23 грудня кіровоградці зможуть подивитися новорічну феєрію, підготовлену хореографічним ансамблем «Метелиця». Також дітей – представників пільгових категорій населення – запрошують на новорічні вистави в філармонії, що проводитимуться під патронатом голови облдержадміністрації. А ще в Кіровограді 19 грудня відкриється ще один будинок сімейного типу, де знайдуть родинне тепло та затишок близько десяти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.26773 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua