МЕНЮ


2 лютий 2011 - 17:40

Новосілля у «Барвінку»


На урочистостях також були присутні голова ОДА Сергій Ларін, заступник директора гуманітарного департаменту Лариса Костенко, начальник управління освіти і науки ОДА Ельза Лещенко, депутат обласної ради Віталій Денисенко. Саме на кошти останнього і був виконаний ремонт приміщення та його оснащення. Присутні змогли переконатися, що зроблений він – на совість, за європейськими стандартами. Відемонтовано спальну кімнату, кімнату для занять, коридор, побутовий куточок. Закуплені нові парти, стільці, столи, дивани, шафи, килими, облаштовано підвісну стелю із підсвіткою. Тож дітлахам, яким так потрібні тепло та увага, тепер буде тут затишно і комфортно.

Представники обласної та міської влади прийшли на новосілля не з порожніми руками - Олександр Саінсус подарував закладу фотокамеру, а Сергій Ларін – спеціальний килим для занять фізкультурою та спортом. Вихованці ж «Барвінку» підготували для гостей невеличкий концерт, показали кілька спортивних та хореографічних номерів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37953 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua