МЕНЮ


25 липень 2012 - 10:52

Нову маршрутну мережу матимемо наприкінці року


Розробка для Кіровограда раціональної мережі автобусних маршрутів загального користування, за попередніми даними, має завершитися наприкінці року. Про це повідомила на апаратній нараді, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух, начальник управління розвитку транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради Ольга Гонтарь.

Ольга Гонтарь нагадала, що на виконання рекомендацій Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету, управління уклало угоду щодо розробки нової маршрутної мережі із Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

Роботи виконуються в два етапи. Перший етап, що має завершитися до 15 серпня, передбачає власне розробку раціональної мережі автобусних маршрутів, після цього буде проведена оцінка ефективності нової та розроблені рекомендації щодо її впровадження. Після завершення першого етапу науково-дослідницьких робіт проект нової маршрутної мережі буде повторно винесено на громадське обговорення та розгляд виконавчого комітету, зазначила Ольга Гонтарь. У результаті це дасть змогу й провести конкурс на право перевезення пасажирів. За попередніми даними, нова мережа буде розроблена уже до кінця листопада нинішнього року.

Ольга Гонтарь розповіла також, які заходи вживає управління для того, аби примусити перевізників дотримуватися умов укладених з ними угод. Так, з початку року спільно з працівниками міської дружини, територіального управління Головавтотрансінспекції здійснено 18 рейдових перевірок на маршрутах міста та складено 25 актів. За результатами перевірок перевізникам ПП «Укравтоінвест» (директор Найдич І.М.), ТОВ МАКБО-94» (директор Бориско В.М.), ПП «Паритет-Сервіс» (директор Бєлобородова М.В.), КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.» (Генеральний директор Собко А.В), ТОВ «Лайт» (директор Петренко С.С.) направлено 12 вимог щодо приведення у відповідність до договорів кількость транспортних засобів на маршрутах. Крім того, у квітні нинішнього року міською прокуратурою спільно з відповідними контролюючими органами – територіальним управлінням Головавтотрансінспекції, ДАІ, податковою інспекцією проведено ряд комплексних перевірок суб’єктів господарювання, що діють на ринку пасажирських перевезень міста. Під час перевірок перевірялися наявність та стан матеріально технічних баз перевізників, наявність та стан транспортних засобів, щоденний випуск та лінію та проходження медичного освідчення водіїв, забезпечення відповідною технічною документацією, що регламентує діяльність пасажирських перевезень, стан трудових відносин на підприємствах. За результатами перевірок контролюючими органами складалися відповідні акти, приписи, та накладалися штрафні санкції.

Ольга Гонтарь повідомила також, що з початку року надійшло 89 скарг на нетактовну поведінку водіїв. Частина з них уже розглянула відповідна комісія, яка рекомендувала керівникам підприємств сім водіїв звільнити. Однак ті «перевиконали план» й звільнили 13. До інших порушників застосовані санкції дисциплінарного характеру – попередження, відсторонення від роботи й таке інше.

Підсумовуючи, Василь Дзядух зазначив, що галузь пасажирських перевезень є соціально важливою, й будь-які негаразди у ній викликають обурення в населення. Роботу управління, за його словами видно, однак заходів для того, аби навести лад у сфері пасажирських перевезень, все ж вживається недостатньо, про що свідчить кількість скарг, що надходять від жителів. Також перший заступник міського голови доручив завершити розробку раціональної мережі автобусних маршрутів завершити у максимально стислі терміни.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38566 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua