МЕНЮ


7 грудень 2011 - 16:27

Інспектори ДАІ показали журналістам, як виявлятимуть водіїв, які порушують швидкісні режими


Кожна третя дорожньо-транспортна пригода відбувається через перевищення дозволеної швидкості руху. Щоб попередити такі ДТП наряди ДАІ приділяють значну увагу щодо дотримання водіями безпечного швидкісного режиму.

З 15 грудня 2011 року інспектори ДАІ Кіровоградської області контролюватимуть швидкість руху транспортних засобів в режимі патрулювання за допомогою радару «Візир». Першими, хто бачив, як працюватиме цей пристрій у нових умовах стали журналісти.

Як зазаначив старший інспектор відділу організації роботи ДПС УДАІ УМВС в області Іван Шпильовий, такий метод має вже найближчим часом принести позитивний ефект – виявляти тих, хто намагається «приховувати» свої порушення. Адже, водії здебільшого вдаються до порушень швидкісних режимів лише до стаціонарних постів ДАІ і після них, знаючи, що саме там працює «Візир». Із запровадженням нової методики, водії транспортних засобів навіть і не здогадуватимуться, коли і на яких ділянках дороги їх порушення фіксуватимуть».

Загалом у Кіровоградській області від початку року 2011 року було зафіксовано близько 20 тисяч порушень швидкісних режимів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36918 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua