МЕНЮ


30 жовтень 2015 - 11:28

Інститут національної пам’яті – проти перейменування Кіровограда на Єлисаветград


За її словами, цю позицію підтримують Інститут історії та Інститут археографії. Шпак підкреслила, що довіри до опитування і його результатів не викликає той факт, що кожен бажаючий міг підійти до кількох наметів, де проводилося опитування, і проголосувати кілька разів. Оскільки ЦВК не дозволила провести референдум з перейменування, який би був законним і з дотриманням таємниці голосування, то в місті було проведено опитування, яке не має жодної юридичної сили.

"Зверніть увагу: була неймовірна маса реклами Єлисаветграда, в це були вкладені шалені гроші. Всюди були білборди, які закликали: "Голосуй за Єлисаветград", – додала вона.

Шпак вважає,що дана інформаційна кампанія в місті була організована проросійськими силами. "35 тисяч – просто магічна цифра. Таку ж кількість голосів було передано проросійськими політиками до Адміністрації Президента на підтримку Єлисаветграда, таку ж кількість голосів набрав "Опозиційний блок", – зазначила Аліна Шпак.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38643 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua