МЕНЮ


31 сiчень 2014 - 18:42

Інвестиції – основа зростання економічного потенціалу Кіровограда


Інвестиційна діяльність у Кіровограді стала головною темою наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

– Інвестиції ніколи не прийдуть у регіони, де відсутній порядок, – наголосив на нараді Олександр Саінсус. – Демократія – це не анархія, а високе усвідомлення всіх дій і вчинків. І це повинні добре розуміти усі громадяни нашої країни.

Залучення інвестицій, зазначила на нараді начальник управління економіки міськради Олена Осауленко, – це запорука розвитку економіки, передумова появи нових робочих місць, в результаті чого зростатимуть відрахування у бюджети, а наповнення казни дозволить більше коштів вкладати у соціальну сферу. Тому в 2013 році значна увага, як і націлює Президент України Віктор Янукович органи влади на місцях, приділялася активізації інвестиційної діяльності, сприянню розвитку ділових контактів підприємців Кіровограда з представниками міжнародного бізнесу.

За інформацією Олени Осауленко, протягом дев’яти місяців 2013 року підприємства та організації міста освоїли 898,3 млн. грн. капітальних інвестицій. Залучення інвестицій в економіку відбувалось значною мірою за рахунок власних коштів підприємств, що дало змогу розширити промислово-торговельний потенціал обласного центру. Найактивніше інвестиційною діяльністю у Кіровограді займаються корпорація “Система ССБ”, підприємство з іноземними інвестиціями “Протеїн-Продакшн”, ПАТ “Креатив”, “Червона зірка”, “Гідросила” та інші. За попередніми даними, обсяг капітальних інвестицій за підсумками 2013 року складе 1824, 9 млн. грн.

Про те, над чим працювала торік Кіровоградське агентство розвитку міста та якими проектами займатиметься нинішнього року, розповів на нараді її директор Володимир Хлєбніков. Серед тих, про які ще не повідомляла наша газета, – створення на Новій Балашівці тепличного комплексу із застосуванням сучасних технологій, проект, що передбачає запровадження системи доочищення води в лікувальних та навчальних закладах й інші.

Олександр Саінсус наголосив на нараді на необхідності приділяти більше уваги інвестиційним проектам, які реалізовують місцеві комунальні підприємства.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.29147 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua