МЕНЮ


13 вересень 2013 - 13:54

Інвестиції в зиму


Влада Кіровограда врахувала недоліки в роботі житлово-комунального господарства, які траплялися в попередньому опалювальному сезоні. У цьому запевнив учасників недавнього засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перший заступник кіровоградського міського голови Володимир Каніщев.

Учасники засідання з’ясовували ступінь готовності міського ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2013 – 2014 року. Керівник ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" повідомив, що для безперебійної роботи підприємства замінено частину застарілих тепломереж, реконструйовано систему теплопостачання мікрорайону Шкільного (споруджено блочно-модульну котельню у провулку Давидовському), модернізовано два котли. Лише на нове обладнання підприємство витратило понад мільйон 300 тисяч гривень. На підприємстві "Теплоелектроцентраль" КП "Теплоенергетик", як поінформував його керівник, вкладено в капремонти понад три мільйони 800 тисяч гривень. Зокрема, відремонтовано два котли, парову турбіну, підсилено несучі конструкції головного корпусу ТЕЦ, виконано інші роботи.

Заступник міського голови Сергій Поліщук повідомив, що відремонтовано покрівлі у 200 житлових будинках (82 відсотки), у 263 – полагоджено системи холодного водопостачання (95 відсотків), у 324 – систем теплопостачання (80,4 відсотка). За словами Сергія Поліщука, працівники ЖЕКів і КРЕПів, готуючи будинки до опалювального сезону, також обстежують димові та вентиляційні канали, їх оголовки, вживають заходів для усунення несправностей.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40953 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua