МЕНЮ


4 травень 2015 - 19:53

Обіцяли – зробили


30 квітня в Кіровограді відкрито пішохідний міст через Інгул, що з’єднав береги ріки поблизу парку імені Пушкіна.

До середини 80-х років минулого сторіччя неподалік від місця новобудови височіла кладка, якою людям було зручно переходити з одного берега річки на інший. Однак згодом вона зникла – її зруйнували при укріпленні берегів Інгулу. Мешканці неодноразово просили місток повернути. І нинішня міська влада пішла назустріч їхнім побажанням, віднайшла кошти на зведення пішохідного мосту.

Проект побудови переходу після його експертизи схвалили спеціалісти. Міське управління містобудування та архітектури надало містобудівні умови, працівники ПрАТ "Інститут "Кіровоград- агропроект" безкоштовно розробили проектно-кошторисну документацію, а спеціалісти ТОВ "Будсервіс-монтаж" звели його.

Довжина мосту становить 30 метрів, його ширина – 2,7 метра. На ньому постелено металевий настил, з боку набережної споруджено металеві сходи й пандус, а з боку вулиці Каховської – асфальтобетонний пандус. Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський неодноразово відвідував мостобудівників, спостерігав за перебігом зведення мосту.

На відкриття переходу прийшли мешканці навколишніх вулиць, школярі із ЗОШ № 4, які тепер ходитимуть мостом до школи, та їхні батьки, представники влади.

– Поява нового мосту через Інгул подарувала не лише додаткові зручності кіровоградцям, а й посприяла поліпшенню вигляду цієї території нашого міста, де нині триває розчищення річки, відродження набережної й парку Пушкіна, – зазначив під час відкриття мосту Іван Марковський. – Завдяки його побудові у нас з’явився новий гарний куточок. І на цьому міська влада не зупиняється. За два місяці ми завершимо розчищення обвідного каналу навколо парку Пушкіна – і тут з’являться катамарани, нові дитячі майданчики. Ми продовжимо будівництво мостів, украй необхідних Кіровограду для розв’язання наших транспортних проблем. Вони поєднають, зокрема, два береги Лелеківки, Кущівку – з протилежним берегом Інгулу та ще декілька мікрорайонів… Дякую всім, хто брав участь у проектуванні й будівництві цього мосту, депутатам міської ради, які погодилися на виділення коштів для його зведення.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
8 травень 2015 - 16:06
Виктор Иванович (вст)

Дядя Ваня молодец ! Еще раз поздравляю его с Днем Рождения ( 75 ! )sty02

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36166 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua