МЕНЮ


13 грудень 2013 - 12:14

Обіцяв закрити очі на пожежну небезпеку


За здирництво засудили недавно працівника Кіровоградського міського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Згідно із вироком Кіровського райсуду, він, працюючи провідним спеціалістом сектору техногенної безпеки міськвідділу ДСНС, наприкінці жовтня цього року взяв у одного із членів гаражного кооперативу «Північ» дві тисячі гривень, пообіцявши йому закрити очі на нібито жахливий стан пожежної безпеки у його гаражі, що використовується як автомайстерня. Та ледве старший лейтенант служби цивільного захисту поклав до кишені чотири красивих купюри із потретом Сковороди, як нагодилися працівники СБУ...

Що цікаво, почав просити ці кошти інспектор у власника гаража за півтора місяця до їх отримання, час від часу призначаючи йому зустрічі в різних куточках Кіровограда (одного разу – біля міськвідділу ДСНС). А той узяв, та й поскаржився в облуправління СБУ.

У суді посадовець ДСНС каявся і казав на своє виправдання, що вчинив злочин через безгрошів’я. Мовляв, треба було чимось годувати дружину і малу дитину.

Дійшовши висновку, що фігурант справи – узагалі-то, непогана людина (за місцем роботи характеризується позитивно, сімейний, не наркоман і не алкоголік, раніш у чомусь злочинному помічений не був), суд призначив йому не надто суворе покарання – штраф у розмірі 1700 гривень. Ще майже три тисячі гривень здирника зобов’язано сплатити в бюджет як відшкодування витрат держави на судовий розгляд справи. Також суд заборонив чоловікові протягом двох років обіймати посади, пов’язані з виконанням владних функцій. Тобто на його нагляді за пожежною безпекою в чужих гаражах та на інших об’єктах поставлено крапку.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3737 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua