МЕНЮ


28 листопад 2014 - 20:29

Обіцяють, що хлору у воді стане менше


З початку 2015 року ОКВП "Дніпро-Кіровоград" буде працювати з новою хлораторною та зможе знезаражувати воду з меншою оптимальною витратою хлору. Про це повідомляє адміністрація водоканалу.

Нове обладнання забезпечує надходження рідкого хлору у воду в таких кількості та дозі, щоб отримати стійкий тривалий знезаражуючий ефект, але без утворення надлишкової кількості "вільного" хлору, який може вступати в реакцію з іншими речовинами та утворювати хлорорганічні сполуки.

У результаті населення буде отримувати якісну питну воду, а підприємство економитиме хлор, зменшить витрати на утримання та ремонт старої хлораторної.

Будівництво хлораторної ОКВП "Дніпро-Кіровоград", яка знаходиться на Дніпровській водоочисній станції в Світловодську, було розпочато ще у 2007 році за рахунок коштів державного бюджету. На даний момент роботи практично завершені, змонтовано сучасне обладнання провідних європейський виробників. Готовність об’єкта становить 90 відсотків, але через складну ситуацію в державі, кошти на завершення робіт у цьому році не були виділені. Крім того, виникла значна кредитна заборгованість державного бюджету перед генеральним підрядчиком. Введення хлораторної знову відклалося на невизначений строк. Для завершення будівництва необхідно 5,2 млн. грн. Самостійно виділити таку суму підприємство не спроможне. Зважаючи на важливість питання забезпечення мешканців області питною водою відповідної якості, керівництво області пішло назустріч ОКВП "Дніпро-Кіровоград" у питанні віднайдення коштів з бюджетів нашої області всіх рівнів для завершення будівництва хлораторної. Наприкінці жовтня 2014 року обласна рада та обласна державна адміністрація прийняли рішення про перерозподіл видатків обласного бюджету в сумі близько 2,2 млн. грн. Ухвалено рішення і міськими радами (міськвиконкомами) Кіровограда та Олександрії про виділення коштів на завершення будівництва в сумі близько 2 млн. грн та 1 млн. грн відповідно. Таким чином, планується зібрати необхідну суму для завершення хлораторної.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38732 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua