МЕНЮ


4 лютий 2003 - 12:47

ОБ'ЄДНАННЯ ДемПУ З УНР НЕ ПЛАНУВАЛОСЯ


З огляду на це, прес-служба ДемПУ уповноважена заявити, що згідно зі Статутом Демократичної партії України, питання об'єднання з іншими партіями правочинний вирішувати лише з'їзд ДемПУ. Але таке питання на з'їзді ДемПУ не розглядалося. Окрім того, об'єднання двох партій — надто важливе й відповідальне питання, що вимагає складної підготовчої роботи, а саме: визначення ідеологічних засад нової партії, її політичної платформи, Програми, Статуту. Мали б бути також погоджені принципи формування й власне склад керівних органів об'єднаної партії, її назва. Натомість у ЗМІ лише згадується, що хтось пропонує називатися Українською Народною партією.

Нехтування такою роботою може призвести до створення недієздатної партії, яка буде розриватися від внутрішніх суперечок.

Між партіями Український Народний Рух та Демократичною партією України така робота не була проведена.

Демократична партія України й Український Народний Рух є партіями національно-демократичної орієнтації, і між ними можлива тісна співпраця, але заяви про об'єднання двох партій є такими, що не мають під собою ґрунту.

Появу в пресі інформації про об'єднання спонукав той факт, що деякі члени Демократичної партії України справді мають намір перейти в УНР. Аби надати ваги своєму переходу в іншу партію, вони ініціюють проведення конференцій, які, зрештою, виявляться нечинними.

Так голова Київської міської організації Демократичної партії України В.Реверчук заявляє, що він провів подібну конференцію. Перевірка показала, що про проведення конференції в Печерській, Шевченківській, Подільській, Святошинській районних організаціях не знали, а в Оболонській районній організації знали, але участі в ній не брали. Зрозуміло, така конференція не може бути легітимною.

В Демократичній партії України визнається право кожного в будь-який час визначитися зі своєю партійною приналежністю, але домисли та інсинуації — справа нечесна і негідна. Так уже було, коли В.Яворівський у 1999 році нібито об'єднав ДемПУ з ПРП. Правда в будь-якому випадку зрештою стає надбанням громадськості.

Прес-служба ДемПУДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39898 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua