МЕНЮ


28 сiчень 2011 - 09:41

Обікрали музей


Цей заклад бере початок з невеликої експозиції при школі в райцентрі. За 10 років завдяки мешканцям усього району, які безкоштовно віддавали старовинні речі, він став осередком культурного життя громади і набув статусу музею. Зараз там – 15 залів, експозиції в яких відображають певні періоди розвитку району. В одному із залів зібрано речі, що належали графській династії Толстих, один з членів родини якої і заснував в Онуфріївці дендрологічний парк. Саме ці предмети і зацікавили зловмисників.

56-річний житель Полтавщини часто бував в Онуфріївці й непогано знав історію краю, а оповіді про заможну родину Толстих давно не давали йому спокою. Тому й вирішив обікрасти музей.

Заручившись підтримкою 25- та 23-річного земляків, він однієї ночі побував з ними в Онуфріївці. Пошкодивши грати на вікнах музею, злодії забралися всередину. Брали все, що на перший погляд здавалось цінним, а саме: монети, картини, вишивані рушники, одяг, предмети часів Першої та Другої світових воєн, сімейні фотокартки і речі Толстих, козацький посуд тощо.

Усіх трьох злодіїв працівники Онуфріївського райвідділу міліції затримали на Полтавщині. Частину краденого вилучено.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40325 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua