МЕНЮ


9 липень 2013 - 11:49

Обділені долею, та не ображені людьми


На початку тижня до Кіровоградського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що знаходиться на вулиці Тельмана, завітала численна делегація посадовців і журналістів.

Разом із першим заступником голови ОДА Віктором Серпокриловим соціальний заклад відвідали перший заступник міського голови Володимир Каніщев, заступник міського голови Вадим Дрига, директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський, до якого входить названий гуртожиток, інші посадовці й представники кіровоградських засобів масової інформації. Вони із директором гуртожитку Олегом Симуляком оглянули кімнати, в яких проживають діти-сироти, а також поспілкувалися з кількома мешканцями гуртожитку ( уього їх тут мешкає два десятки). У розмові з Віктором Серпокриловим молоді люди висловили своє задоволення умовами, у яких проживають, – світлі та затишні кімнати, побутовий блок, кухня, обладнана усім необхідним, щоб самостійно приготувати їжу.

Загалом, зазначив Олег Краснокутський, за сім років існування гуртожитку в ньому отримали прихисток 76 молодих людей, які через життєві обставини позбавлені родинного тепла і не мають власного житла. Більшість його мешканців працюють, багато хто з них має бажання надалі вчитися, аби здобути вищу освіту. Посприяти їм у цьому пообіцяв Віктор Серпокрилов. Слід сказати, що Кіровоградський соціальний гуртожиток свого часу став першим закладом такого типу в Україні, зарах їх уже 18.

Гості оглянули також другий двоповерховий корпус гуртожитку, у якому невдовзі житиме ще понад двадцять осіб. За словами керівника будівельного підприємства "Кіровоградєвробуд" Петра Лазорецького, реконструювати цю будівлю розпочали торік у серпні. Відтоді завершено всі фасадні роботи, утеплено стіни, замінено дерев’яні рами вікон на енергозберігаючі склопакети, закінчено електромонтажні та оздоблювальні роботи. Готовність об’єкта до здачі його в експлуатацію – 75 відсотків. Торік на його реконструкцію було витрачено більше мільйона гривень, нинішнього року на її завершення та придбання меблів, пральних машин, телевізорів і кухонного інвентарю передбачено виділити 650 тисяч гривень.

Після заселення другого корпусу гуртожитку розпочнеться його подальша розбудова – буде капітально відремонтовано нові приміщення, у яких надалі проживатимуть сироти, які вже створили сім’ї й мають дітей.

Під час відвідин соціального гуртожитку Віктор Серпокрилов передав подарунок цьому закладові від голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка – пральну машину.

– Сьогодні ми побачили гарний зразок того, як на практиці реалізуються нові соціальні ініціативи Президента України, спрямовані на підтримку соціально вразливих категорій населення, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – зазначив Віктор Серпокрилов. – Я задоволений тим, у яких умовах вони проживають, відчувається, що ставлення до них тут не формальне, адже вони забезпечені усім необхідним, мають роботу, а також можливість надалі вчитися. І те, що будується друга черга соціального гуртожитку, означає, що ще 21 дитина-сирота перші три роки свого самостійного життя матиме серйозну соціальну підтримку і житиме у гідних умовах.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37993 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua