МЕНЮ


23 сiчень 2022 - 09:18

Обережно, бурульки!


Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на дахах будинків, балконах і на великих деревах — сприяють активному утворенню крижаних бурульок.

Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або криги з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але й до смерті.

Пам’ятайте, що йдучи повз будинки або біля високих дерев у період танення снігу, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки та бути особливо уважними. Проходячи ці місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

За можливості слід триматись на відстані 3–5 метрів від будинків та інших споруд, де нависли бурульки, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста. У жодному разі не можна заходити за спеціальні огорожі, якими огороджено небезпечні місця.

Дотримання цих основних заходів безпеки дозволить вам уникнути трагічних наслідків.

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25262 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua