МЕНЮ


10 грудень 2012 - 12:53

Обережно, шахраї!


У розпорядження Держфінінспекції України потрапив лист, оформлений у стилі офіційного бланка Головного контрольно-ревізійного управління України, адресований керівникам закладів та установ. У зазначеному листі розмішене прохання надати відповідну інформацію для проведення своєчасності надходження коштів на особові рахунки рядового й начальницького складу установ та організацій.

З огляду на зазначену інформацію, Державна фінансова інспекція України повідомляє, що під час здійснення адміністративної реформи відповідно до Указу Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» №1085 від 09.12.2010 Головне контрольно-ревізійне управління України реорганізоване у Державну фінансову інспекцію України. Тобто сьогодні в Україні немає такого центрального органу виконавчої влади, як Головне контрольно-ревізійне управління. Отже, зазначені листи слід вважати незаконними та неправомочними, мета яких - введення в оману керівників закладів та установ для можливого здійснення шахрайських дій.

Враховуючи викладене, наголошуємо, що Держфінінспекція України здійснює листування на офіційних бланках Державної фінансової інспекції України.

Для уникнення можливих шахрайських дій з боку авторів зазначених листів Держфінінспекція України просить у разі їх отримання негайно повідомляти про це Держфінінспекцію України або її місцевий територіальний орган, а також - правоохоронні органи.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3661 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua