МЕНЮ


19 листопад 2013 - 15:38

Обговорили роль батьків у запровадженні інклюзивної форми освіти


15 листопада 2013 року в інституті корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М. Драгоманова (м. Київ) пройшла науково-практична конференція «Роль батьків у запровадженні інклюзивної форми навчання дітей з особливими освітніми потребами», організаторами якої були ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики», інститут корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М. Драгоманова, Міністерство соціальної політики України, Міністерство освіти і науки України, міжнародний фонд «Відродження».

В рамках заходу обговорювалися проблеми діяльності батьків у вихованні дітей з порушеннями психофізичного розвитку, шляхи підвищення компетенції батьків у сфері навчання та виховання дітей-інвалідів, проблеми науково-педагогічного та соціального обґрунтування сучасних форм та методів запровадження інклюзивної форми навчання дітей з особливими потребами. На пленарному засіданні з доповіддю про досвід співробітництва фахівців та батьків виступила Анна Заботкіна - директор КЗ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради». Також, учасниками конференції були запрошені представники Кіровоградської області - Ельміра Небесна - голова обласної ГО інвалідів «Народна академія творчості», Людмила Шукрута - голова ГО матерів дітей-інвалідів «Серце матері», які прийняли участь у обговоренні питань, які стосуються розвитку професійної компетенції батьків дітей-інвалідів у Кіровоградській області та пошуку шляхів розв’язання проблемних ситуацій у цій сфері.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37209 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua