МЕНЮ


28 жовтень 2018 - 12:29

Обговорювали перспективи житлового будівництва


26 жовтня міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів робочу зустріч з народним депутатом України Романом Семенухою.Про це повідомляє прес-служба міської ради Кропивницького.

Очільник міста і народний депутат обговорили перспективи формування бюджету міста та будівництво житла в обласному центрі.

Андрій Райкович звернув увагу гостя, що в місті впродовж багатьох років житло за кошт міського бюджету не зводили взагалі. Неприємну тенденцію вдалося зламати цьогоріч: по вулиці Жадова зростає житлова багатоповерхівка, квартири в якій очікують кропивничани.

- Так, цього недостатньо, але старт є, програма з будівництва житла запрацювала – наголосив міський голова. – У той же час, в місті системно ремонтуються дороги, відновлюється благоустрій дворів багатоповерхівок, адже про цю роботу протягом багатьох років в місті також забули. Поділився Андрій Райкович і планами розвитку комунального підприємства «Електротранс» та тепломодернізації об’єктів соціально-культурної сфери.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36919 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua