МЕНЮ


26 квiтень 2013 - 13:59

"Обираєш професію - проектуеш життя"


Під таким лозунгом 17 квітня в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості стартувала профорієнтаційна естафета для молоді, метою, якої є створення умов для реалізації прав молоді на вільний розвиток особистості, на працю, на вибір професії, активізації дій молодих людей у професійному самовизначенні та працевлаштуванні з урахуванням потреб ринку праці; підвищення суспільної престижності робітничих професій, ознайомлення молодих людей з послугами Державної служби зайнятості, активізація участі соціальних партнерів у вирішенні питань зайнятості та професійної орієнтації молоді.

Залучившись підтримкою таких соціальних партнерів, як управління освіти Кіровоградської міськради, органи місцевого самоврядування, вищі та професійно–технічні начальні заклади, провідні підприємства міста і району, спеціалісти Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості в рамках естафети проводили різноманітні профорієнтаційні заходи для молоді, зокрема безробітної та учнівської.

Одним з них став ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому дню Землі на тему: "Я і моя майбутня професія", організований спільно з обласним центром дитячої та юнацької творчості.

Фестиваль спрямований на проблеми вибору молоддю майбутньої професії, популяризацію в дитячому середовищі різних професій мистецькими засобами та підтримка юнаків і дівчат у процесі професійного вибору.

Фестиваль зібрав багато учасників і гостей з кожного району Кіровоградської області, більшості областей України та з Росії. Учасниками конкурсної програми стали дитячі та юнацькі колективи, які виступили у номінаціях "Громадська думка", "Художнє слово" і "Образотворче мистецтво", розкриваючи у своїй творчій діяльності тему фестивалю. Безпосередньо конкурсна програма для учасників номінації "Громадська думка" проходила в стінах Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, а саме:
– презентація функціонально-просторових секторів КМРЦЗ та послуг, що надає служба зайнятості; ознайомлення зі станом регіонального ринку праці;
– тестування учасників номінації (з метою визначення професійних інтересів, нахилів, здібностей до майбутньої професії);
– презентація команд (представлення фрагменту тренінгу в інтерактивній формі);
– турнір знавців професій;
– майстер-клас з написання резюме;
– гра "Даугавпілс";
– написання есе "Я обираю професію…".

У межах фестивалю організовано захоплюючі виставки, молодіжні акції, конкурсні програми та майстер-класи.

А 19 квітня 2013 року понад 200 старшокласників мали можливість отримати профорієнтаційні послуги від спеціалістів Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості у спеціально розташованих мобільних засобах інформування біля Кіровоградської обласної філармонії.

Загалом, в естафеті взяло участь понад 500 молодих людей, які дізналися більше про свої професійні можливості, сильні та слабкі сторони, перевірили правильність обраного шляху.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3681 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua