МЕНЮ


class="cn_news_even">
13 травень 2016 - 18:12

Облаштувати об’їзну дорогу та розібратись із незаконною забудовою – пріоритети Михайла Демченка


Однією з основних проблем Новоолексіївки в Кіровограді є стан об’їзної дороги, яка з’єднує вулиці Яновського та Ігоря Тамма. Так вважає депутат міської ради Михайло Демченко.

Він розповів "ВГ", що місцеві мешканці нарікають на те, що при будівництві дороги шляховики зовсім забули про пішоходів – немає тротуарів. Людям доводиться щодня ризикувати життям, бо автотранспорт, в тому числі й великогабаритний, тут рухається на великій швидкості.

Вирішення проблеми ускладнює й той факт, що власники домоволодінь почали самовільно збільшувати прилеглу до будинків територію – ставлять паркани впритул до проїжджої частини. От і доводиться людям, а особливо дітям та мамам з дитячими візочками, постійно наражатись на небезпеку, бо пройти вже ніде.

– Я звернувся з цього приводу до головного управління житлово-комунального господарства міської ради, – зазначає депутат. – Однак вирішити це питання дуже складно. Передусім, потрібно встановити факт порушення правил землеустрою громадянином, скласти акт, потім цей документ спрямувати на розгляд членів адмінкомісії. Ті приймають рішення про усунення самозахоплення території або накладення штрафу, яке вручається порушнику. А той, якщо захоче, то виконання такого рішення може розтягнути на роки – оскаржить у суді, не з’являтиметься на судові засідання. Їх переноситимуть. А паркани стоятимуть. Як на мене, значно простіше не допускати самовільну забудову на місці пішохідних доріжок, контролювати це питання, ніж потім щось зносити.

Зазначу, що певна робота в цьому напрямку все ж таки проводиться, і трьох таких господарів-порушників вдалося оштрафувати: двох – на 850 гривень, а одного – на 1700 гривень.

А ще потрібно встановити дорожні знаки, нанести дорожню розмітку на цьому автошляху. Для того, щоб водії не ганяли на великій швидкості, встановити на дорозі “лежачих поліцейських”.

Ще одна проблема мікрорайону – поступова забудова зелених зон. Вже виросли цілі квартали. Так, уже зайняті землі біля будинку молитви, дитячого будинку “Барвінок” тощо. І все начебто законно, але місцеві обурюються, що їх залишають без зелених насаджень.

До мене надійшло близько 80 звернень громадян з цієї проблематики, третина з них стосуються парку Перемоги. Відповіді з різних інстанцій – протилежні. Одні кажуть, що ділянки під забудову видавались, інші стверджують, що – ні, в управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції в Кіровоградській області відповідають, що ділянки під забудову виділялись на межі парку Перемоги. Ось і спробуй розберись, наскільки законно виростають приватні будинки на Новоолексіївці. А потім ця захоплена земля перейде у приватну власність, бо, зрозуміло, зносити вже зведені будинки чи інші об’єкти ніхто не буде.

Хочу подякувати міському голові Андрію Райковичу за виділене приміщення для прийому громадян депутатом міської ради, роботи дільничного інспектора, голови квартального комітету. Тепер мешканці Новоолексіївки знають, куди йти для вирішення своїх проблем, отримання довідок чи спілкування зі своїм представником у міській раді.

Записала Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.37445 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua