МЕНЮ


26 серпень 2016 - 21:25

Обласний центр має бути зручним для всіх його мешканців


Кропивницький має бути доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями. На цьому на апаратній нараді наголосив міський голова Андрій Райкович.
– Кожне управління міської ради має негайно взятися за вирішення проблем, з якими щодня зіштовхуються люди з обмеженими можливостями, – підкреслив міський голова. – Першочергово слід забезпезпечити доступ до закладів освіти, медицини і торгівлі. Біля маленьких магазинів обов’язково повинні бути обладнані на фасадах кнопки виклику персоналу, це треба зробити вже сьогодні. А далі необхідно братися за облаштування пандусів, але таких, щоб вони були зручні для інвалідів. Нам необхідно подумати хоча б про одну громадську вбиральню для таких людей. Також слід негайно відновити роботу соціального таксі, перевірити, скільки є таких машин, як вони облаштовані, чи в робочому стані.
Окрім того, наголосив Андрій Райкович, має відновити діяльність комітет доступності: за останні 8 місяців він збирався лише один раз. Міський голова дав завдання поновити роботу комітету і обов’язково включити до нього людей з особливими потребами.
– У нас комітет доступності діє тільки на папері. Я пообіцяв людям з обмеженими можливостями, що міська влада оперативно, а головне – кардинально змінить своє ставлення до їхніх проблем. Тому слід негайно оновити склад комітету доступності, щоб він повноцінно запрацював. Чому минулого тижня івналіди прийшли до нас і влаштували перед міською радою акцію? Тому що ніхто з ними не зустрічається, системно не працює над вирішеннями їхніх проблем.
Ще одна проблема, яку просять вирішити люди з обмеженими можливостями, – проїзд по вулиці Дворцовій. Через припарковані на перехрестях машини їм важко нею рухатися на інвалідних візках. Тож міський голова звернувся до представників поліції, аби ті навели лад на пішоходній вулиці.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36696 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua