МЕНЮ


6 вересень 2013 - 13:57

Обмануло агентство з працевлаштування? Йдіть у міліцію!


Міліція продовжує роз’яснювати народу, як не стати жертвою шахрайства. Поради на цю вічно актуальну тему в черговий раз опубліковано недавно на офіційному сайті управління МВС в області.

"Небезпека може підстерігати вас на вулиці або на порозі власного помешкання", – попереджають міліцейські речники. І пояснюють, як це буває. Наприклад, підходить незнайомка і пропонує "зняти навроки". Платою за такі послуги зазвичай стають гроші чи ювелірні прикраси. А коли ошуканий зрозуміє свою помилку, аферистки й слід прохолов.

Розповідається в цьому застереженні й про таке явище, як обман шукачів роботи чи житла. Маються на увазі агентства, які під виглядом надання допомоги в працевлаштуванні чи пошуку житла укладають з клієнтами договори про інформаційні послуги і нічим реально їм не допомагають.

"Громадяни, які постраждали від шахраїв, з різних причин не завжди звертаються в міліцію, – констатують міліцейські речники. – Шахраї користуються цим і продовжують дурити людей, уникаючи кримінальної відповідальності. Тож, якщо ви потрапили в таку пастку чи стали свідком шахрайства, негайно повідомте про це міліцію".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3766 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua