МЕНЮ


2 квiтень 2018 - 17:14

Обстеження жінок при безплідді в Києві від igr-lab.com.ua


Якщо подружня пара стикається з проблемою з можливістю зачати дитину, то варто звертатись до спеціалістів, щоб отримати професійну консультацію з цього питання. В Інституті Генетики Репродукції спеціалісти найвищого рівня і з найвищим авторитетом готові запропонувати вам свою допомогу.

Діагностика безпліддя у жінок в Києві

У тих випадках, коли постає питання про можливе безпліддя, варто знайти правильний індивідуальний підхід. Адже кожна ситуація вимагає проведення певних аналізів й процедур, щоб результативно спланувати процес лікування.

Якщо після року незахищеного статевого життя подружня пара не змогла зачати дитину або кількаразово траплялися викидні, варто говорити про безпліддя жіночого або чоловічого чинників. В кожному з випадків обоє мають пройти комплексне обстеження.

Якщо аналізи має проходити жінка, то варто акцентувати кілька обов’язкових аспектів. Спеціалісти мають призначити проведення обстеження жіночих статевих органів, що передбачає встановлення проблем із фізичними відхиленнями, які не дають відбутись зачаттю. Зокрема це можуть бути фізіологічні проблеми з яєчниками чи фаллопієвими трубами. Важливо встановити, що в жіночому організмі не розвинувся ендометріоз чи не утворилися спайки в трубах. Додатково можуть бути призначені УЗО внутрішніх органів. Так само спеціаліст має призначити проведення комплексного дослідження крові.

Важливу інформацію можна отримати при призначенні аналізів гормонального фону організму, адже будь-які відхилення в показниках можуть бути визначальними при вирішенні проблеми зачаття.

При обстеженні пацієнтки також встановлюється, чи в анамнезі не зазначено можливих генетичних проблем, які траплялися з близькими родичами.

Тільки одночасно комплексне врахування таких чинників може бути результативним для призначення актуального методу лікування.

Перелік аналізів для обстеження жінок при безплідді

Як відбувається підготовка до проведення аналізів для жінок, перелік яких можно побачити за посиланням http://igr-lab.com.ua/obstezhennya-zhinok? Так, перед проведенням лабораторних досліджень не можна вести статеве життя, використовувати свічки вагінального застосування, а також проводити спринцювання. Також треба припинити використання медичних препаратів, які мають антисептичну дію чи антибактеріальний ефект, за десять днів до проведення обстеження. Не можна здавати аналізи під час менструації.

Якщо у вас виникають додаткові питання, то обов’язково звертайтесь за офіційними контактами в лабораторію медичного центру "ІГР" (Київ, пр. Перемоги 121-Б).
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.60834 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua