МЕНЮ


3 серпень 2012 - 16:03

Обсяги реалізації продукції поступово зростають


З початку року промисловими підприємствами Кіровограда реалізовано продукції на 3494,9 млн. грн., що на 61,1 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року, та становить 134,4 відсотка від запланованого показника. Про це повідомила на щопонеділковій нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради начальник управління економіки міськради Олена Осауленко.

Обсяг роздрібного товарообігу за шість місяців становив 1560,7 млн. грн. (108 відсотків від запланованого показника та на дев’ять відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року). За рахунок усіх джерел фінансування залучено 407 мільйонів гривень інвестицій в основний капітал.

У першому півріччі 2012 року створено 3181 робоче місце, що більше на 18,8 відсотка від показника за аналогічний період минулого року, ліквідовано 2381, позитивне сальдо становило 800 робочих місць. Варто зауважити, що 134 робочих місця створено завдяки роботі міської та районних у місті робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Крім цього, активізувався процес реєстрації трудових угод між фізичними особами – підприємцями та їхніми найманими працівниками. Середня заробітна плата по місту зросла на 15,3 відсотка – до 2400 грн. Водночас заборгованість із заробітної плати на підприємствах міста зменшилася порівняно з початком нинішнього року майже на двадцять відсотків і склала 7,5 млн. грн. Кількість економічно активних підприємств-боржників теж істотно зменшилася – з 19 суб’єктів господарювання до 11.

Олена Осауленко повідомила також про хід реалізації галузевих програм розвитку – освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства й таке інше.

Під час обговорення вищезгаданого питання секретар міської ради Ігор Волков звернув увагу на необхідність урахування при аналізі стану реалізації програми таких моментів, як інфляція, реорганізація організацій та установ, що можуть дещо викривити показники обсягів реалізації продукції, створення нових робочих місць.

Міський голова Олександр Саінсус доручив заступникам міського голови контролювати достовірність та точність даних, що надають керівники управлінь по кожній із галузей, ретельно аналізувати, які передбачені у галузевих програмах завдання не виконуються чи виконуються із запізненням, і вжити відповідних заходів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40466 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua