МЕНЮ


5 жовтень 2018 - 10:55

Оголені душі Ігоря Губського


У Кропивницькому, в галереї «Єлисаветград», відкрилася виставка одного з найцікавіших сучасних українських художників Ігоря Губського, який, за його власним визначенням, малює оголені душі. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Представляючи виставку, власниця картин колекціонер і галерист Анастасія Бебех зазначила, що вона сама захопилася сучасним мистецтвом завдяки Миколі Цуканову та галереї «Єлисаветград». І саме тут, в нашому місті, придбала першу в своїй колекції картину сучасного художника (до цього, каже Анастасія, вона колекціонувала живопис кінця XIX – початку ХХ століть).
Щодо Ігоря Губського, то, за словами Анастасії Бебех, він складна і навіть важка людина, яка любить собак більше за людей (в квартирі у художника живе більше тридцяти собак, і на його картинах їх теж чимало). Якщо ж спробувати охарактеризувати одним словом роботи Ігоря Губського, представлені на виставці в галереї, то це буде слово «душевні». Власниця колекції каже, що саме за таким принципом вона обирає картини.
«У Ігоря Губського є й інші роботи – страшні, лякаючі, на які неможливо дивитися без страху. Вони вражають. Але я свідомо не купую такі роботи. Дивлячись на картину, я завжди думаю: чи зможу я повісити її в кімнаті у своїх дітей? Чи приємно мені буде щодня дивитися на неї за сніданком?» – каже Анастасія.
І все ж на виставці творчість художника представлена у всьому різноманітті – пейзажі, натюрморти, жанрові картини, а також роботи із циклів «Арлекіни» та «Іудеї», за якими Губського впізнають навіть ті, хто не дуже цікавиться мистецтвом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40406 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua