МЕНЮ


10 листопад 2017 - 08:52

Окрилені творчістю


Минулої середи у Кропивницькому вітали з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва з усієї області. З нагоди визначної дати в академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. Кропивницького відбулися урочистості і концертна програма.
Гостей свята зустрічала тематична фотовиставка «Окрилені творчістю», присвячена митцям краю.
Працівників культури тепло привітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.
– Ви – наша гордість і надія, ви зберігаєте і примножуєте славні мистецькі традиції як міста, так і області, – відзначив очільник міста. – І ми пишаємося творчими колективами, які працюють в комунальних закладах міста. Ми захоплюємося не лише вашим талантом, творчими здобутками, а й вашим терпінням, бо добре розуміємо, що займатися творчістю у найвищому розумінні за обмежені кошти – це великий душевний і професійний подвиг.
З нагоди свята Андрій Райкович і Андрій Табалов вручили відзнаки міської ради та її виконавчого комітету кращим фахівцям галузі.
Цього дня стали відомі також імена лауреатів обласної премії “Духовний скарб Кіровоградщини”. Очільники області вручили лауреатам дипломи, нагрудні знаки, грошові винагороди та статуетки “Степовий орел”.
Так, у номінації “За внесок у розвиток професійного музичного, театрального, хореографічного, фото- та кіномистецтва” премію отримала Олеся Бушмакіна – артистка обласного театру, у номінації “За популяризацію національної культури, фольклорної спадщини, збереження і збагачення народного мистецтва” перемогла Людмила Багатько – керівник народного аматорського фольклорного ансамблю “Кумоньки” Аджамського сільського будинку культури Кіровоградського району. У номінації “За вагомий внесок у збереження та популяризацію культурної спадщини” перемогла Тетяна Ткаченко – директор обласного художнього музею. А у номінації “За внесок у розвиток бібліотечної справи” кращою визначено Тамару Полудень – директора Компаніївської централізованої бібліотеч- ної системи.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.58788 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua