МЕНЮ


24 липень 2015 - 11:35

Олімпійське і танцювальне літо


Протягом шести днів біля села Клинці Кіровоградського району, в мальовничому сосновому лісі на березі річки Інгул, діяв дитячий спортивно-скаутський табір. Організували його педагоги зразкового колективу-студії хореографічного мистецтва "Аеліта" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради спільно з членами благодійної організації "Royal Rendjers" за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області. Тут активно відпочивали 60 дітей різного віку. Координатор проекту – Олександра Ткаченко.

У таборі було дві зміни – "Танцювальне літо" та "Олімпійське літо".

Учасники "Танцювального літа" змагалися з танців у сольній та колективній хореографії, брали участь у танцювальних батлах, організували свято Нептуна.

Для дітей, які відпочивали за програмою "Олімпійське літо", було облаштовано справжнє "Олімпійське містечко". Кожен ранок для мешканців "Олімпійського містечка" починався із підняття державного прапора та прапора Національного олімпійського комітету України. Потім всі дружно виконували зарядку чемпіонів. А далі, після смачного сніданку, юні олімпійці мали змогу взяти участь у спартакіаді із скелелазіння, дартсу, волейболу, загальнофізичних вправ, позмагатися у плаванні, веслуванні, стрибках на батуті, різноманітних естафетах, спробувати себе у сплавлянні на плотах, спортивному орієнтуванні, перевірити свої знання в "Олімпійській вікторині".

За виконання завдань та участь у спортивних конкурсах діти отримували спеціальні значки. За кількістю отриманих відзнак було визначено найактивніших учасників табору. Ними стали Єлизавета Соколова, Олександра Лук’яненко й Олександра Кокуленко.

На церемонію урочистого закриття табору до його мешканців завітали: стипендіатка НОК України чемпіонка Європи та світу з тхеквондо учасниця І Європейських ігор Тетяна Тетеревятникова, відповідальний секретар відділення НОК України в області Вадим Бебко, фахівець відділу сім’ї та молоді міської ради Світлана Бебко.

Найактивніші учасники "Олімпійського містечка" нагороджені дипломами, медалями та спортивними призами від обласного відділення НОК України, а всі мешканці табору отримали туристичний інвентар та солодощі від його організаторів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37786 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua