МЕНЮ


10 травень 2018 - 16:15

Олександр Мосін: Монетизація пільг дасть можливість контролювати фінанси


Заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін та фахівці виконавчих органів міськради минулого тижня радилися, як монетизувати пільги на проїзд в обласному центрі.
На нараді були присутні очільники районних у місті рад, представники обласної державної адміністрації, керівник комунального підприємства «Електротранс», начальники фінансового управління, транспорту та зв’язку, а також начальник управління соціального захисту населення Подільської районної у Кропивницькому ради.
Голови районних рад зауважили, що для запровадження монетизації пільг на проїзд необхідна повна комп’ютеризація та відповідне програмне забезпечення, а також додатковий людський ресурс.
– Монетизація пільг дасть можливість контролювати фінансові ресурси, – зазначив Олександр Мосін. – Це правильно, що держава хоче контролювати кожну гривню, яка іде на видатки для перевезення пільгових категорій населення, але треба враховувати і можливості бюджету. Тому нам необхідно вирішити, яким шляхом ми рухаємось далі.
Заступник міського голови доручив розглянути це питання на всіх профільних комісіях у міській раді, а спеціалісти управління транспорту та зв’язку разом з працівниками фінансового управління, спираючись на інформацію районних рад та користуючись законодавчими актами, мають підрахувати, скільки коштів необхідно для забезпечення пільгового проїзду десяти соціально не захищених категорій населення. Після цього буде зроблено висновок про можливості запровадження монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті Кропивницького, і пропозицію подадуть на розгляд міському голові.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37806 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua