МЕНЮ


28 березень 2014 - 15:15

Олександр Петік дав першу прес-конференцію


Олександр Петік дав першу прес-конференцію на посаді голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Насамперед посадовець нагадав журналістам про норму закону, відповідно до якої голови місцевих державних адміністрацій призначаються на ці посади Президентом України на строк його, глави держави, повноважень. Отже, зазначив Олександр Петік, термін його головування в Кіровоградській облдержадміністрації закінчиться в день, коли відбудеться інавгурація нового глави держави. Ділячись із журналістами планами своєї роботи на цей нетривалий час, посадовець повідомив, що виконуючий обов’язки президента Олександр Турчинов поставив перед ним таке завдання – забезпечити на Кіровоградщині вільні, чесні вибори. У цьому Олександру Петіку, за його словами, допомагатиме та обставина, що сам він родом не з Кіровоградщини (не виникатиме спокус когось підтримувати).

Коли дійшло до запитань, з‘яcувалося, що чи не найбільше журналістів цікавить кадрова політика, яку проводить новий голова облдержадміністрації. Олександр Петік визнав, що за час його керівництва ОДА у ній не відбулося кардинальних кадрових змін, хіба що місце заступника голови ОДА з гуманітарних питань стало вакантним після виходу на пенсію Галини Пастух. Дуже добре висловившись про професійний рівень цієї екс-чиновниці, Олександр Петік повідомив журналістам, що їй запропоновано посаду радника голови ОДА і вже незабаром вона візьметься до роботи. Характеризуючи власну кадрову політику, посадовець сказав, що він намагається "забезпечити інституційну пам’ять". Є люди, які чесно працювали на держслужбі і в часи правління Януковича, підкреслив голова облдержадміністрації. Відповідаючи на запитання, хто його вводить у курс справ на Кіровоградщині, Олександр Петік сказав, що він не привіз із собою з Києва "команду рятівників" і що найкращі інформатори – місцеві чиновники. За словами голови адміністрації, ці люди хочуть реалізуватися в нових умовах, і він, даючи їм таку можливість, проводить перезавантаження обласної влади. "Це – цікаво…" – зізнався посадовець.

Іван ВІТЬКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25503 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua