МЕНЮ


29 листопад 2010 - 15:18

Олександр Саінсус: Бюджетні завдання - стратегічні для міської влади


Як зазначив Олександр Дмитрович, віднині запроваджується нова практика роботи - щотижня міська податкова інспекція надаватиме інформацію про стан виконання бюджету, а комісія по сплаті податків, що створена виконавчими органами міської ради, її аналізуватиме та вживатиме спільно з податковою відповідних заходів. Акцент робиться на необхідності на постійній і наполегливій роботі із боржниками. Кожного із них запрошуватимуть на наради, у разі необхідності з ними зустрічатиметься і особисто міський голова. Особливу увагу, зазначив Олександр Саінсус, слід приділити питанню надходження плати за землю.

Одночасно, за дорученням міського голови, виконавчі органи міської ради розпочали формування своїх бюджетів на 2011 рік. При чому дохідну частину бюджету фінансове управління міської ради має прорахувати у двох варіантах, за існуючою законодавчою базою і з урахуванням положень нового Податкового кодексу.

- Зараз йдеться про те, що державний бюджет України планується прийняти до 15 грудня, - зазначив Олександр Саінсус. - Після цього протягом двох тижнів затверджуватимуться обласні та міські бюджети. У звязку із тим, що часу залишається дуже мало і водночас ще невідомо, чи підпише Президент України новий податковий кодекс, слід розробити два варіанти проекту міського бюджету на 2011 рік. Я розумію, що зробити це досить складно, працювати доведеться напружено і в стислі терміни, однак це необхідно зробити.

Олександр Саінсус звернув особливу увагу учасників наради на необхідність ув’язання міських програм на 2011 рік із загальнообласною програмою «Центральний регіон – 2015» та на забезпечення високої якості формування програм реформування ЖКГ, програми «Питна вода» та програм, пов’язаних з житловим будівництвом, в яких можуть будти залучені значні кошти з державного бюджету.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3669 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua