МЕНЮ


24 грудень 2010 - 14:56

ОЛЕКСАНДР САІНСУС: ГОЛОВНЕ – НЕ АРИФМЕТИЧНО СКОРОТИТИ ПОСАДОВЦІВ, А ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ ВЛАДИ


Олександр СаінсусОлександр Дмитрович підкреслив, що робоча група грунтовно аналізує функціональні обов’язки і повноваження усіх управлінь та відділів міської ради. Головне завдання полягає не в арифметичному скороченні посадовців, а в якісній організації системи управління міської влади. Такі зміни в першу чергу повинні відчути пересічні мешканці Кіровограда, які звертаються до органів міської ради для вирішення своїх нагальних проблем.

– Поки що робота виконавчих органів не організована за принципом "єдиного вікна" – коли людина, наприклад, звертається до влади, щоб оформити земельну ділянку, та через визначений термін отримує необхідний пакет документів, і не бігає по кабінетах, збираючи підписи, – зазначив Олександр Саінсус. – Саме для того і впроваджується реформа.

Міський голова повідомив, що в середньому штатна чисельність працівників виконавчих органів скоротиться на тридцять відсотків. Він також зауважив, що вже призначені всі його заступники, на сьогодні їх четверо, таким чином, одна посада заступника скорочена.

Журналісти поцікавилися в Олександра Саінсуса, що як виробничнику йому не подобається в організації роботи виконавчих органів ради.

– Не влаштовує структура управління, – зазначив Олександр Дмитрович. – Немає злагодженого організаційного процесу. Звертаєшся з тим чи іншим питанням до одного підлеглого, він відповідає, що це – не в його компетенції, до іншого – чуєш те саме. А ще дуже багато зайвих паперів. Я розумію, що є регламентуючі документи, які вимагають ці папери продукувати. Однак, на мою думку, набагато простіше було б, якби працівник певного підрозділу замість того, щоб листуватися зі мною, просто зайшов до кабінету і розповів про те, що виконано. Будемо ситуацію виправляти.

На запитання представників ЗМІ, коли буде завершено аудит діяльності виконавчих органів рад з 2006 по 2010 роки, що проводиться відповідно до рішення міської ради, Олександр Саінсус відповів, що попередньо визначено термін – до березня наступного року. Створено чотири тимчасові комісії, які проводять аудит за напрямками: земельні, майнові питання, капітальне будівництво та житлово-комунальне господарство.

Олександр Саінсус поінформував також журналістів про стан виконання міського бюджету на 2010 рік та прогнозні показники бюджету на рік наступний. За 11 місяців цього року план надходжень до міського бюджету виконаний на 90,4 відсотка. Міська казна недоотримала 55,6 мільйона гривень, таких необхідних для реалізації соціальних програм в обласному центрі.

Олександр Саінсус наголосив, що бюджет наступного року буде формуватись, виходячи з реальних показників його дохідної частини, а тому виконання такого бюджету потребуватиме напруження і консолідації зусиль.

За попередніми даними, міський бюджет 2011 року збільшиться всього на 6 відсотків. Якщо на 18 відсотків більше очікується надходжень від єдиного податку, то дотації з державного бюджету має надійти на 19 мільйонів менше, ніж нинішнього року.

Торкнулися і теми якості роботи комунальників узимку. Олександр Саінсус звернув увагу на те, що від снігу вулиці вони розчистили більш-менш нормально, однак визнав, що з посипанням доріг та тротуарів не впоралися ні комунальне підприємство з утримання шляхів, ні житлово-експлуатаційні підприємства.

– Я був у вихідні на підприємстві з утримання шляхів, звернув під час апаратної наради увагу його керівника на те, що посипати вулиці слід активніше, дав вказівку департаменту житлово-комунального господарства розібратися з цим, – зазначив Олександр Саінсус. – Упевнений, що ситуацію нам вдасться виправити. Крім того, активніше на своїх прилеглих територіях повинні працювати колективи підприємств, підприємці. За приклад можна взяти те, як потрудилися біля свого підприємства у вихідні працівники ВАТ "Гідросила". Якби кожен так ставився до виконання своїх обов’язків, проблем би було значно менше.

Йшлося на прес-конференції і про проблеми, пов’язані із транспортним сполученням. За словами Олександра Саінсуса, зараз виконавчі органи влади на чолі із першим заступником міського голови Василем Дзядухом працюють над новою схемою транспортного сполучення в місті, мета розробки якої – розвантажити від транспорту центральну частину міста. Розглядаються також варіанти розвантаження вулиці Орджонікідзе та з’єднання вулиць Кропивницького та Маланюка.

Залишається на порядку денному й питання добудови школи №15. За словами міського голови, разом з керівництвом облдержадміністрації міська влада підготувала звернення про додаткове виділення одного-двох мільйонів гривень, буде докладено всіх зусиль, аби цей об’єкт був введений у дію.

Олена КОЛЕСНИКОВИЧ
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40427 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua