МЕНЮ


12 листопад 2010 - 10:58

Олександр Саінсус: "Працювати треба на громаду"


Трудовий шлях розпочав у червні 1965 учнем столяра-пакувальника Державного заводу сільськогосподарського машинобудування «Червона зірка» м. Кіровоград.

З серпня 1966 року по вересень 1967 року працював учнем токаря Кіровоградського агрегатного заводу м. Кіровоград.

З вересня 1967 року по травень 1994 року пройшов трудовий шлях від робітника до начальника планово-економічного відділу Кіровоградського ордена Трудового Червоного Прапора заводу сільгоспмашин «Червона зірка».

З травня 1994 року по грудень 1995 року працював директором комерційного центру-заступником голови правління ВАТ «Червона зірка». Наступні чотири роки обіймав посаду голови правління-генерального директора ВАТ «Червона зірка».

У вересні 1999 року призначений на посаду заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. З грудня 1999 по липень 2008 року працював на посаді голови правління-генерального директора ВАТ «Червона зірка».

З липня 2008 до серпня 2010 рр. обіймав посаду голови Наглядової ради ВАТ «Червона зірка».

З серпня 2010 року – радник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. 21 серпня 2010 року розпорядженням голови облдержадміністрації №719-р призначений на посаду виконуючого обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації. Одружений, має доньку та сина. На посаду міського голови висувався від Партії регіонів.

У своєму вступному слові він подякував представникам місцевих засобів масової інформації за їх підтримку, що він відчував і протягом виборчої кампанії, і протягом того часу, коли керував ВАТ «Червона зірка».

– Коли у 1995 році я став керівником «Червоної зірки», завод був у критичному стані – була заборгованість із заробітної плати перед працівниками, цехи – темні, холодні, завод майже не працював. Тоді за допомогою ЗМІ можна було зробити так, що керівника могли понизити на посаді, узагалі звільнити. Однак я, навпаки, завжди відчував вашу підтримку і розуміння. Можна по-різному висвітлювати ті чи інші події – наприклад, акцентувати свою увагу на негативі, або навпаки все подавати у рожевих тонах. Але найбільш вірний шлях – висвітлювати все об’єктивно, без перебільшень, а головне – ставити собі за мету своєю роботою змінити стан справ на краще.

На запитання журналістів, чи слід очікувати серйозних кадрових перестановок у виконавчих органах місцевого органу самоврядування, Олександр Дмитрович відповів так:

– Структура виконавчих органів, безумовно, потребує змін, і вона буде переглядатися. Однак я не планую якихось «чисток». У департаментах, їх відділах та управліннях чимало досвідчених фахівців, які якісно та сумлінно виконують свої обов’язки. Головне – вони повинні зрозуміти: треба працювати на громаду. Головним для влади повинен бути мешканець міста.

На запитання стосовно долі підрозділу, присвяченого Кіровограду, що міститься у програмі соціально-економічного розвитку області "Центральний регіон-2015", міський голова відповів, що він буде ретельно проаналізований, доповнений рядом питань, які порушували жителі обласного центру під час зустрічей з Олександром Дмитровичем. Після того, як підрозділ буде доопрацьовано, його зміст та сума коштів, що необхідно буде витратити на реалізацію передбачених ним проектів, міська влада обов’язково доведе до відома територіальної громади.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36545 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua