МЕНЮ


20 грудень 2013 - 13:51

Олександр Шептенко: Не буває двох однакових ДТП


У цьому правоохоронець переконався за майже десять років слідчої роботи в органах внутрішніх справ Кіровоградщини.

Ще навчаючись у школі, Олександр захоплювався історією та правознавством. Тож, коли настала пора, вирішив здобути юридичну освіту. Після закінчення Київського юридичного інституту молодий чоловік повернувся до рідного Світловодська, де з посади слідчого міськвідділу міліції розпочав свій професійний шлях. На першому своєму чергуванні Шептенку випало виїжджати на місце ДТП з тяжкими наслідками. Тоді він і не припускав, що через кілька років розслідування таких випадків стане його основною справою.

Завдяки допомозі колег Олександр Шептенко щодня, крок за кроком, здобував такий необхідний досвід, з кожною новою справою виявляв все більший професіоналізм. За кілька років служби у міськвідділі Олександра як здібного і перспективного працівника помітили в обласному апараті міліції і запропонували йому роботу в слідчому управлінні. Офіцер погодився.

З 2010 року Олександр Шептенко трудиться у відділі розслідування ДТП слідчого управління УМВС в області, нині – на посаді старшого слідчого в особливо важливих справах.

Роботою правоохоронець задоволений, і не в останню чергу – завдяки атмосфері взаємодопомоги й підтримки, що панує у колективі. А напрямок роботи в Олександра – дуже непростий. Йому з колегами доводиться розслідувати дорожньо-транспортні пригоди зі смертельними наслідками, що сталися на території міста, а також ті, що набули значного резонансу. Крім того, фахівці зі слідчого управління надають допомогу і працівникам міськрайорганів міліції.

Розповідаючи про свою роботу, Шептенко каже, що не буває однакових дорожньо-транспортних ситуацій, в яких йому доводиться розбиратися. А в слідчого таке непросте завдання – з’ясувати, чи мали учасники ДТП найменшу можливість її уникнути…

З початку цього року Олександр Шептенко закінчив розслідування у понад 20 кримінальних провадженнях за фактами ДТП зі смертельними наслідками, з них 11 матеріалів направлено в суд для винесення рішення.

Знають його в обласному управлінні міліції не тільки як сумлінного слідчого, а й як життєрадісного чоловіка, який дбає про гарну фізичну форму – займається боксом та грає у футбол.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36971 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua