МЕНЮ


30 серпень 2016 - 11:20

Олександр Вергун: Тендерні пропозиції відповідають технічним характеристикам тролейбусів усіх вітчизняних виробників


Як відомо, тиждень тому у Кропивницькому мав відбутися тендер на закупівлю 20 тролейбусів для КП «Електротранс». Однак його довелося відкласти. Що стало причиною цього,розповів сьогодні, 30 серпня на прес-конференції начальник управління розвитку транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради Олександр Вергун. Узяв участь у ній і директор КП «Електротранс» Олександр Луценко.
- Тендер на закупівлю нових тролейбусів КП «Електротранс» оголосило 18 липня, заявки від підприємств-претендентів приймалися до 18 серпня. Однак провести тендер не вдалося через технічні збої в роботі сайту закупівель ProZorro. Заявки на участь у ньому подало два підприємства – Торговий Дім «ЛІТАН» (місто Дніпро) та ТОВ “СП “Янікс” (місто Луцьк). Однак система відображала заявку тільки одного підприємства. Є також дані, що намагався виставити свої пропозиції виробник «Богдан», але в нього це теж не вийшло. Через це підприємству довелося оголосити повторний тендер, термін прийому документів – до 27 вересня включно. Сподіваємося, що в ньому висловлять бажання взяти участь усі вітчизняні виробники.
Олександр Вергун, з огляду на те, що дехто із депутатів міської ради заявив, начебто тендерні процедури прописані під конкретного виробника, надав пояснення стосовно технічних характеристик, які вказані в тендерних умовах.
- Вимоги, які висуваються під час тендеру до тролейбусів, не обмежують в участі жодне вітчизняне підприємство, - підкреслив начальник управління. Усі три вітчизняні заводи виробляють транспорті засоби із тими технічними характеристиками, які вказані у наших умовах – висота, ширина салону, довжина, тип двигуна, кількість стоячих та сидячих місць.
Яким чином визначалися ці характеристики, пояснив Олександр Луценко. За його словами, є документ, затверджений ООН, відповідно до якого Мінінфраструктури сформувало ДСТУ, загальні для всієї держави і затвердило їх своєю постановою. У цих стандартах зазначається, наприклад, що висота сходинки тролейбусу повинна бути не вищою 340 мм. І всі виробники тролейбусів саме такі транспортні засоби і випускають (раніше з вуст окремих депутатів прозвучала інформація, начебто у заводу «Богдан» її висота становить 350 мм, однак, як з’ясувалося, ці дані не відповідають дійсності).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39734 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua