МЕНЮ


23 червень 2011 - 14:01

Олимпійський день у Кіровограді


На відзначення Міжнародного олімпійського дня минулої середи до Кіровограда завітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка з кількома співробітниками цієї організації. Усі вони побували на площі Кірова під час нагородження учасників легкоатлетичного забігу та в дитячому будинку «Барвінок».

Півтори тисячі легкоатлетів, які відзначили Олімпійський день пробігом від меморіального комплексу «Фортечні вали» до площі Кірова, на нашому центральному майдані зустрічали Сергій Бубка зі співробітниками комітету, голова ОДА Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Ковальчук, міський голова Олександр Саінсус, начальник управління фізичної культури і спорту ОДА Сергій Колодяжний, начальник відділу фізкультури і спорту міської ради Олександр Куценко, голова відділення НОК України в Кіровоградській області Володимир Ковальов, видатні кіровоградські спортсмени. Усі вони привітали легкоатлетів (професіоналів та любителів), які взяли участь у спортивному заході та вручили їм призи від НОК України й сертифікати учасників пробігу.

Іменні нагороди здобули найменша учасниця забігу півторарічна Діана Бабій, найстарший учасник шістдесятидев’ятирічний Федір Топольний, а також сім’ї Балашових, Савченків та Коренів. Призи отримали й діти, що брали участь у конкурсі малюнків на олімпійську тематику, й директори шкіл, учні яких найактивніше долучилися до нього.

Після цього названі вище посадовці побували в дитячому будинку «Барвінок», яким уже тривалий час з ініціативи Сергія Бубки опікується Національний олімпійський комітет України. Вихованці сиротинця продемонстрували гостям свої неабиякі гімнастичні й хореографічні здобутки (директор дитбудинку Ольга Гречишкіна розповіла, що фізичним загартовуванням дітей і навчанням їх танцям постійно займаються вихователі заслужений тренер України зі спортивної гімнастики Тамара Гасман, Ігор Плескач, Іван Смешко та хореограф Аліна Русул.

Сергій Бубка, Сергій Ларін, Микола Ковальчук, Олександр Саінсус та інші гості подякували дітям за виступи і привітали їх зі святом. Сергій Бубка передав директорові дитбудинку Від НОК України для його вихованців комплекти спортивної форми та взуття, а також футбольні м’ячі. Гості також взяли участь у церемонії відкриття сучасного спортивного майданчика (тренажери, гіимнастично-баскетбольний комплекс, волейбольний майданчик), який було зведено на території дитбудинку за кошти благодійного фонду «Розвиток Кіровоградщини» та за допомоги рекламної агенції «Антураж А» (директор – Ірина Саєнко) й металобази «Альянс-маркет» (директор – Олександр Цертій).

Сергій Ларін подякував Національному олімпійському комітетові України та особисто Сергієві Бубці за ту допомогу, яку вони надають для всебічного фізичного розвитку молодого покоління. Після врочистого відкриття спортивного майданчика діти й гості випробували його можливості: наприклад, Сергій Ларін зіграв із вихованцем «Барвінка» в бадмінтон, а потім разом із Сергієм Бубкою пограв з барвінчатами у футбол. Микола Ковальчук та Олександр Саінсус вийшли на волейбольний майданчик у ролі капітанів команд і впоралися із цією роллю доволі добре.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35757 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua