МЕНЮ


6 травень 2011 - 11:44

ОНОВЛЕНИЙ ПАРК ЗУСТРІЧАЄ КІРОВОГРАДЦІВ


На доріжках подекуди з’явився новенький асфальт, на алеях встановили нові ліхтарі, відновивши зовнішнє освітлення парку. А ще з’явились нові лавочки. Майже всі вони Першого травня були зайняті відпочиваючими. А матусі з дитячими візочками поспішили до працюючих фонтанів, яким подарували нове життя. Витвори епохи радянського ампіру знову розкидали живильну вологу, що нагадувало ті старі добрі часи, коли саме Ковалівський парк був улюбленим місцем прогулянок кіровоградців. До речі, фонтани працювали по всьому місту, що стало приємною ознакою святкового дня. На площі перед пам’ятником Леніну виступали творчі колективи, малюків організовували для різноманітних ігор, вікторин, лунала музика, панував святковий настрій.

Однак роботи ще багато – потрібно висадити квіти, яких явно бракує на свіжоскопаних газонах, ліквідувати напівзруйновані споруди зеленого театру, танцювального майданчика (влада обіцяє облаштувати на їх місці сучасний відкритий театр), побудувати дитячі майданчики.

Секретар міської ради Ігор Волков, який завітав на відкриття першої черги Ковалівського парку, зазначив, що зараз детально розглядається проект подальшої реконструкції.

– На першому етапі були відсипані пішохідні доріжки, встановлені лавочки, ліхтарі, – розповів Ігор Вікторович. – Зараз приступимо до виконання робіт, які потребують більших капіталовкладень. Хочу підкреслити, що ми відмовились від практики фінансування подібних робіт з міського бюджету. Посильну допомогу надають різні підприємства міста. А ще велике спасибі кіровоградцям, які тут працювали під час суботників. Зараз приємно бачити, що тут гуляє стільки містян, люди приходять сім’ями. Ще й досі ведуться суперечки серед спеціалістів, яким бути парку. Але я думаю, що він не може бути ні розарієм, ні ландшафтним парком. Ми повинні повернути йому колишнє призначення – парк культури та відпочинку із зеленим театром, шаховим клубом, літнім кафе. Щоб тут було приємно провести час, купити прохолодні напої, морозиво, але, боронь Боже, не пиво, що є принциповою позицією для міської влади. І якщо нам вдасться повернути парку колишню славу, то це буде справжньою перемогою над безгосподарністю та недбальством. Єдине прохання до місцевих жителів – не ламати та не псувати того, що вдалося відремонтувати. Давайте усі разом подбаємо, щоб ще одним парком у місті побільшало.

До слова. Першого травня кіровоградці йшли до парку вже пішохідною вулицею Леніна. Влада слова дотримала. Тут встановили спеціальні турнікети, що унеможливлюють рух автомобілів.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38017 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua