МЕНЮ


29 сiчень 2010 - 12:38

ОНОВЛЕННЯ ЦЕНТРУ КІРОВОГРАДА ТРИВАЄ


Нині перед кількома будівлями проти центрального майдану обласного центру ростуть каштани, які закривають значну частину споруд. Взявшись за створення в центральній частині Кіровограда привабливого для ока поєднання будівель та рослинності, міська влада продовжує втілювати цю ідею в життя. На засіданні представники комунального підприємства "Трест зеленого господарства" представили проект озеленення (з квітниками, газонами, туями і ялівцем) частини тротуару вулиці Карла Маркса. Профінансувати це "зелене" оновлення міські урядники запропонували установам та організаціям, напроти яких його й здійснюватимуть. Їх керівники пристали на це, висунувши при цьому ряд своїх пропозицій. (Зокрема, про те, аби доглядали за висадженою рослинністю працівники установ і організацій під наглядом тресту зеленого господарства). Тож з лютого й до першого травня на частині вулиці Карла Маркса спочатку викорчують старі дерева, а потім створять рослинні композиції, подібні до тих, що на площі перед міською радою. Учасники наради вирішили також не обділити увагою й газони та квітники на площі Кірова, що мають гармоніювати зі створеними за кошт партнерів міської влади.

Наступним питанням порядку денного стало обговорення проекту площі між двома корпусами педагогічного університету з пам’ятником Володимирові Винниченку та фонтаном поруч з ним. Під час будівельних робіт необхідно буде здійснити гідроізоляцію підземного переходу з одного корпусу в інший. Цього не зробили багато років тому, тепер же запроектований водограй на новій площі змушує доробляти те, на що не вистачило чи то грошей, чи совісті будівельникам у минулому.

Учасники наради домовилися провести наступну зустріч проектувальників і виконавців будівельних робіт на майбутній площі Володимира Винниченка наприкінці нинішнього тижня.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37203 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua