МЕНЮ


5 лютий 2010 - 13:30

ОНОВЛЕННЯ ГІРНИЧОГО


З цією ж метою очільник міської влади разом із заступником директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку міської ради Володимиром Горбатенком відвідали другого лютого бібліотеку-філію № 15 МЦБС, що в селищі Гірничому. Її колектив донедавна не мав можливості користуватися стаціонарним телефонним зв’язком. Тепер же новенький телефонний апарат бездротового зв’язку стандарту CDMA поєднав бібліотекарів із зовнішнім світом.

Разом з телефонним апаратом Володимир Пузаков презентував бібліотеці кілька десятків книг різноманітної тематики. Він також поспілкувався із завідувачем бібліотеки-філії Катериною Натальченко, відвідувачами книгозбірні, її працівниками. Ця філія обслуговує більше двох тисяч читачів. І не лише мешканців Гірничого, а й кількох сусідніх мікрорайонів. У обох залах бібліотеки, її книгосховищі й адміністративних приміщеннях тепло та затишно. Тут комфортно як бібліотекарям, так і відвідувачам. Однак у бібліотеці, за словами її завідувача, відсутні кошти на передплату періодичних видань, а книжковий фонд застарів. Із розумінням поставившись до сказаного, міський голова пообіцяв і надалі сприяти поповненню як цієї, так й інших міських книгозбірень новими книгами. А також розповів бібліотекарям і читачам, присутнім у бібліотеці, про те, що нинішнього року за кошти з міського бюджету буде заасфальтовано дорогу від вулиці 40-річчя Перемоги до ринку в селищі Гірничому, відновлено зовнішнє освітлення в цьому мікрорайоні.

Оксана ВЕРСТЮК7 жовтень 2010 - 05:26
onlylove (вст)

CDMA - стандарт минулого століття sty08

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38346 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua