МЕНЮ


18 червень 2010 - 01:15

ОНОВЛЕННЯ МІСТА ТРИВАЄ


Міський голова разом з будівельниками, озеленювачами та фахівцями інших спеціальностей побував на будівельному майданчику між корпусами педуніверситету тоді, коли там уже було викопано котлован під постамент пам’ятника Володимирові Винниченку й знято частину бетонного покриття площі. Учасники зустрічі обговорили план роботи на найближчі дні. За ним передбачено перенести тролейбусні опори від будівель вищого навчального закладу ближче до дороги, знести частину дерев (стосовно цього є рішення трудового колективу педуніверситету й виконавчого комітету міської ради) і висадити нові разом з декоративними кущами, закласти фундамент під пам’ятник і завершити знімати частину бетонного покриття майдану. Присутні на виїзному засіданні після детального обговорення різних варіантів покриття площі дійшли згоди щодо застосування при її мощенні плит червоного й сірого кольорів та бордюрів найвищої якості. Виготовлення пам’ятника Володимирові Винниченку з п’єдесталом фінансують приватні особи, а на створення площі, її озеленення тощо заплановано залучити двісті п’ятдесят тисяч гривень з міського бюджету.

Від педуніверситету учасники виїзного засідання перейшли до міської дошки Пошани на вулиці Леніна, де оглянули місця майбутньої реконструкції – територію перед дошкою та два квартали вулиці – від перетину з вулицею В’ячеслава Чорновола до перетину з вулицею Михайла Калініна. Звіряючись із проектом, Володимир Пузаков з іншими спеціалістами визначили, що саму дошку перенесуть безпосередньо до стіни будівлі. Перед дошкою буде вистелено високої якості плити, замінено світильники і всю систему їх енергоживлення, створено нові квітники, а також облаштовано автомобільну стоянку. На двох кварталах вулиці Леніна посеред її пішохідної частини проляже доріжка зі світильниками, викладена гранітом. Цей привабливий антураж дасть змогу створити на названих кварталах "вулицю майстрів" – осідок виставок декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва митців Кіровограда під відкритим небом. На реконструкцію території перед міською дошкою Пошани та частини вулиці Леніна заплановано виділити з міського бюджету близько трьохсот тисяч гривень.

Того ж дня Володимир Пузаков побував біля каплиці, зведеної над джерелом, воду з якого вважають лікувальною. Знаходяться це джерело й каплиця в районі вулиць Полтавської та Криничуватої. До них із першої з названих вулиць в’ється крута ґрунтова дорога, якою місцеві мешканці спускаються по воду, а також до каплички та купальні, створеної там коштом церкви. Зважаючи на популярність серед кіровоградців описаного місця, міський голова розпорядився заасфальтувати до нього дорогу, встановити поруч з купальнею альтанку, а також за пропозицією доглядача каплиці ченця Серафима – створити поруч озеро, яке живитиметься водою з тамтешніх численних джерел, які дають життя й річечці Біянці. Вирішено також упорядкувати територію (спиляти засохлі старі дерева, посадити молоді саджанці, прибрати сміття й ломаччя) навколо каплички з цілющим джерелом, купальні й озера, аби дати можливість кіровоградцям комфортно відпочивати, оздоровлюватися в тому райському куточку.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36866 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua